Arvustus: “Driver: San Francisco”

Mängul “Driver: San Francisco” on palju tõestada. On raske ette kujutada, kuidas võidusõitja, kes saab suumida oma kehast välja ja ajutiselt sõita, iga autoga maanteel toimida saaks. Õnneks Driver: SF viib sind ümber oma maailma juba minut pärast mängima hakkamist. Pärast poolt tundi mängimist tundub Shift-süsteem juba loogilisem ja Sa näed, kui palju erinevaid võimalusi see tegelikult avab.
Driver: SF” tuleb tagasi politseinik John Tanneri ja tema vihavaenlase Jerichoga, kes murrab vanglast välja ja põhjustab kohe mängu alguses Tannerile kooma. Edasised üritused toimuvad juba Tanneri peas, mis seletab, kuidas ta on äkki võimeline süütuid San Francisco elanikke kontrollima. Tanner ise esialgu peab seda võimet, Shifting, nagu ta seda nimetab, naeruväärseks ja ebatõenäoliseks oskuseks.
Mängus on 125 autot alates Alfa Romeotest kuni Volkswageniteni. Kõik autod on detailsed ja säravad nii palju, et võib näha koguni majade peegeldusi. Juhitavus on selles mängus väga huvitav ning see sarnaneb veidi tema kaasaegse Dirt 3-ga. Ka driftimine on väga mõnus. Autod erinevad üksteisest kiiruse ja juhitavuse poolest. Näiteks Ameerika muskelautod on kiired, aga kurvides tekib raskusi ning Aston Martin on väga kiire ja kurvides hästi sujuv.
Driver: SF” leiab aset San Franciscos, mille ilust antakse suurepärase graafikaga hea pilt. Kahjuks on mängus üks üpris ebameeldiv fakt: kogu kaart pole alguses lahti ja selle avamiseks peab tegema teatud arvu missioone. Kõige imelikum asi mängu juures on jalakäijad, kes suudavad alati kuidagi eest ära hüpata ning see muudab mängu veidi lapsesõbralikumaks.
Driver: SF on üks omamoodi mäng täis plahvatusi, tagaajamisi, rohkelt autode vahetamisi ja palju muud huvitavat. See on ainuke rallimäng, kus juht saab kontrollida teisi juhte, kas siis sõites autodega teistele sisse või lihtsalt blokeerides.
Plussid: Linn sarnaneb vägagi San Franciscoga, on palju autosid, juhitavus on hea, võime shiftida teeb mängu huvitavamaks.

Miinused: jalakäijad pole reaalsed, missioonid korduvad, võrgus mängides pole alguses kõik mänguviisid lahti.

Arvustaja: Mait (kaskarai)
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar