Arvustus: “Sports Champions”

Sport Champions” sarnaneb “Wii Sportsiga“, aga on mõeldud Playstation 3 jaoks. Mäng nõuab Playstation Eye’d (kaamera) ja Move’i pulte. Playstation Eye on Playstation 3 jaoks mõeldud spetsiaalne veebikaamera, mis jälgib kummiotsaga pulti. Erinelvalt Wii-le on mängus ka keskajast pärit ala (gladiaatorite duell) ja olemas on ka vähemtuntud alad, bocce ja diskgolf. Ka graafika on kõvasti parem. Wii Sportsil on naljakad tegelased, Sport Championsis aga korralikud detailsed inimesed. Mängualadeks on lauatennis, võrkpall, gladiaatorite duell, diskgolf, bocce ja vibulaskmine. Kui oled võitnud võistlusi, saab uut varustust, kas siis parema reketi, ketta, mõõga, vibu või lihtsalt uusi riietusi.

Lauatennis on üpris põnev ja sarnaneb vägagi päris lauatennisega. Isegi loeb see, kui tugevalt ja kiirelt sa palli lööd. Mäng kestab seitsme punktini ning viik kuulutatakse välja kahepunktise vahega. Esimene serv käib palli peale. Tegelast eriti palju mõjutada ei saa, mängija liigutab tegelast puldi järgi kas siis vasakule või paremale.

Võrkpall on minu arust kõige igavam ala selles mängus, sest pead ainult pulti üles-alla liigutama või korra servima ja pealt lööma. Sellel alal on tähtis kiirus ning tähelepanelikkus. Mängida saab kaks inimest.

Gladiaatorite duell on kõige põnevam ala. siin on võimalustegelast ise rohkem juhtida. Tähtis on blokeerimine: kui piisavalt blokeerid, saad kasutada enda Super Attack-i, mis on poole tugevam kui tavaliselt, ning selle löögi õnnestumiseks pead Sa jälgima ekraanil toimuvaid juhiseid, mis erinevad, olenedes sellest, kas liigutad pulti diagonaalselt või lükkad endast eemale. Korraga saavad mängida ka kaks inimest, sel juhul jagatakse ekraan pooleks.

Kettagolfile tuleb kasuks, kui oled mängu varem mänginud ja tead golfi reegleid. Eesmärgiks on saada lendav taldrik korvi, segavad faktorid on ka näiteks tuul ja puud. See mänguala on väga hea ala sõpradega mängimiseks, sest siin saab osaleda kuni neljakesti. Mängija saab ise valida viskesuuna ja liigutades kätt tagant ettepoole (täpselt nagu viskad lendavat taldrikut) mõjutada viske tugevust .

Bocce on väga sarnane petankile, vahe on selles, et bocce’s veeretad sa palli, petankis aga viskad. Eesmärk on saada enda pallid puidust pallile võimalikult lähedale. Pole just kõige põnevam ala, sest tegelast ei saa eriti mõjutada, kuid ometi paneb Sinu täpsuse proovile. Mängida saab kuni neli inimest .

Vibulaskmine kõige realsem ala. Kui mängid kahe puldiga, siis pead ühega vibu hoidma ja teisega nooli võtma ning noolt kontrollima. Liigutused on väga reaalsed, pult tuleb viia pea taha, siis tuleb võtta nool, tuua see ette, asetada vibule ja seejärel lasta. Märklaudade tabamisel saab punkte vastavalt sellele, mida täpsemalt lastakse. Märklauad on erinevad, osad liiguvad, osad on paigal ning olemas on ka spetsiaalne märklaud, mis külmutab vastase 15 sekundiks ja Sina saad samal ajal punkte koguda. Mängida saab kuni kaks inimest .

Mängu plussid: ilusad tegelased, võimalus vahetada varustust, teatud alasid on võimalik mängida kuni nelja sõbraga.


Mängu miinused: vähe alasid, mõnel alal ei saa eriti palju tegelast mõjutada.

Arvustas: Mait (kaskarai)
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar