“F1 2020” on nii hea, et annab vormelipisiku ka neile, kel seda polnud

Kui me räägime Vormel 1st, teab kindlasti enamus inimesi mainida vähemalt ühte nime, olgu selleks siis noorema põlvkonna jaoks Hamilton või Schumacher ja vanemate jaoks ehk Senna. Sõitjad on populaarsed ja võtavad justkui suure tüki maailma kõige kiiremate autode võiduajamisest, kuid selles on palju enamat…

F1 2020 on kahtlemata selle seeria kõige parem videomäng üldse. Lisaks elementaarsele iga aasta toimuvale minihüppele graafikas, on selleaastane F1 teinud suure hüppe selleks, et mängijatel oleks huvitav võidu sõita ka pärast esimest kuud. Teiste uuenduste hulgas on mängu lisatud ka uued Hanoi ja Zandvoort ringrajad. F1 2020 ei ole lihtsalt sportlaste omavaheline võiduajamine, vaid ka võiduajamine meeskondade vahel ja seda mitmel erineval tasemel.

Uuendatud My Team

My Team erineb eelmiste selle seeria mängude poolest sellega, et nüüd on sul võimalus mitte ainult hoolitseda oma sõiduoskuste eest, vaid ka kogu tiimi juhtimise eest. Kui muidu liitusid mängijad tiimiga kui palgaline sõitja, siis sel aastal on kõigil võimalus juhtida tiimi nii nagu seda teevad Ferrari, McLareni või teiste meeskondade pealikud. Vastutust on palju rohkem, kui sa seda muidugi soovid.

Mängija ülesandeks on ehitada kogu tiim maast üles, ise samal ajal üks tiimiliikmetest rajal olles. Sul on võimalus otsustada tiimi esindusvärvide ja logo üle, aga mitte ainult. Nii nagu iga meeskonnajuhi kätes on palju rohkem võimu, on seda ka F1 2020 mängijal. Sina otsustad, kuhu meeskonna raha liigub ja milliseks kujuneb meeskonna kalender, kelle mootorit kasutatakse, millised on sponsorid, palkad teise võidusõitja ja palju muud. See on üks parimaid lisasid selleaastases F1 mängus.

F1_2020_Hungary_Screen_06_HD

Kui sind kogu tiimi juhtimine nii väga ei köida, vaid eelistad pigem eelmiste aastate Career mängulaadi, on ka see võimalus olemas. Nii nagu vanasti, saad ka sel aastal soovi korral alustada F2 sarjast ning tõestada oma oskusi ja nime liitumaks selle kõgie oodatuma F1 sarjaga.

Tihti tuleb erinevate mängude puhul üles küsimus, kas selles on ka split screen võimalus olemas. Tead küll, see, kus ekraan sisuliselt kahe mängija vahel pooleks tehakse. Täpselt nagu vanasti. F1 2020 on sellele mõelnud ning split screen on täiesti olemas, seega kui on soovi mõni sõber, vend-õde või keegi teine külla kutsuda ja paar tundi võiduajamist teha samal ajal kõrvuti istudes ja popcorni nosides, siis nüüd saad.

Artikkel ilmus ka SIIN!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar