Hea ajaviide: online kasiino mängud

Hetkel maailmas toimuv on seadnud meile piirangud, mis ei lase avalikes kohtades kuigi massiliselt sotsialiseeruda. Paljud meelelahutusasutused hoiavad oma uksi suletuna või avavad need ainult väikesele osale rahvast. Ja needki peavad omakorda järgima ohutusreegleid ning hoidma vastavat distantsi. Jube keeruline! Seepärast leitakse lahendusi veel rohkem virtuaalmaailmast, kus ei kehti ükski distantsireegel ega kummita teate-küll-mis. Kui aga juhuslikult õhtu jooksul midagi teha ei ole, ent samas on tunne, et võiks oma õhtut millegi põnevaga sisustada, siis sukeldu internetti ning avasta netikasiino põnev maailm. Paneme siiski südamele, et netikasiinod on mõeldud ennekõike meelelahutuslikuks eesmärgiks.

Kellele online kasiino mängud ikkagi sobivad?

Siin ei ole selget määratlust, sest online kasiinode mängumaailm on lai nagu ookean. Üldiselt võib siiski öelda, et mängud sobivad neile, kellele meeldib põnevus, lõbu, väike hasarditunne ning kes tahavad lihtsalt aja maha võtta, natuke kulli ja kirja visata ning võibolla reede õhtu puhul sõpradega väikese kaardiõhtu teha. Samas on netikasiino mõnele ka reaalne „töökoht“ ning elatusallikas.

Raha pole vaja

Kui sul ei ole raha, pole hullu! Enamik netikasiinosid pakuvad võimalust mängida ka mängurahadega. See on hea, sest nii ei kaota sa enda isiklikku vara ega satu seepärast stressi. Selline lahendus ei võimalda mitte ainult mänge tundma õppida, vaid näitab tervikuna, milline on mängukeskkond, kasutajaliides ning kui palju mänge üldse saadaval on. Seega ei ole netikasiino klassikaline kasiino, kuhu raha võib vahel kaduda nagu tina tuhka, vaid võimalik on mängida ka punktide peale ehk tasuta.

Kirju maailm

Online kasiino mängud on tõesti sellised, mida ei saa kokku lugeda ühe käe sõrmedel, ning kord juba veebilehele sattudes, avastad end justkui pallimerest. Olgu selleks siis klassikalised kaardimängud või nn slot-mängud, oma lemmiku mängu leiab igaüks. Teada tuntud tõde on ka see, et hea ajaviite seltsis aeg ju lausa lendab.

Raha sisse ja veel rohkem välja

See on alati olnud hell teema, kuid vaatame tõele näkku – kes ei taha mängida raha peale, see ka ei mängi. Tegelikult on siin paslik visata õhku üks vahva võrdlus: inimene läks heal vanal ajal välja, tellis baarist paar jooki ning maksis mõnikümmend eurot. Mõni ajab muidugi vähemaga läbi. Ent kui võtame ette nüüd mõne keskkonna, kus online kasiino mängud on tutvumiseks oodatud, siis õnnelikel (ja oskuslikel!) võib paarikümnest eurost kasvada paarsada, tuhat või suisa kümneid tuhandeid eurosid. Kes meist ei tahaks siis sellist ajaviidet, kus võimalik enda rahakotti raskendada?

Mugavus

Kujuta ette olukorda: istud reedel oma kodus, kõrval mõnus kosutav alkovaba kokteil, võibolla kõrval maitsvad friikartulid, avad veebikeskkonna, oled veidi aega ninja ning siis mõne aja pärast avastad, et kell on nii palju, et peab magama minema. Sulged oma arvuti, lähed teise tuppa (kui sa juba ei ole oma voodis), viskad end voodisse pikali ning mõne minuti pärast oled juba une-Matiga teinud diili ära. Aga nüüd, kui peaksid olema linnas ja tunned, et tahaks koju, vajad sa enne kõigi eelduste kohaselt taksot ning siis tuleb sul ka oodata veel hea mitu minutit, enne kui autosse istud ja kodu poole sõidad. Ehk siit ka hea põhjus, miks online kasiino mängud ette võtta – neid mugavaid mänge saad mängida kodunt lahkumata.

Nii et kui sul on ühel õhtul või kasvõi päeval vaba aega ja tunned, et tahaks midagi nagu internetis mängida, siis online kasiino mängud ootavad avastamist. Siiski tuleb tähele panna, et mängida tuleks vastutustundlikult, ja pidada meeles, et kui rõõm hakkab kaduma, tasub midagi muud vahvat teha.

 

Eesti mängijaid aktsepteerivate online kasiinode nimekirja leiab casinoorc.com lehelt.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar