Resident Evil 9 – kuupäev, spoilerid ja teooriad

Resident Evil on olnud aastaid üks lemmikumaid arvuti, Playstationi ja telefonimänge maailmas. Viimaks on jõutud uute ideede juurde ning seda AI Village põhjal. Eelnevalt on ühes sarjas jooksnud veel kaks versiooni RE-st, mis tähendab et nüüd uus 9 on triloogia lõpunumber. 

Resident Evil 7: Biohazard ja Resident Evil Village saavad kulminatsiooni RE 9-ga, mille kallal on tööd tehtud juba üle 7 aasta. Põhitöö mängu arendamisel on siiski keskendunud viimase 2 aasta peale, mil peale 2017.aastal ilmunud eelnevaid versioone hakati üle trumpama. Seniks kuni ametlik teade mängu avalikustamisest tuleb, saab igaüks viia end mujale lainele ning vaadata mida pakub www.nutz.ee/casino.

Kuupäev siiani lahtine

Keegi ei oska veel lubada avalikustamise ja müüki paiskamise kuupäeva, sest töö programmi ja mängu kallal käib hoogsalt igapäev. Triloogia kolmas osa peab suutma tuua mängiateni kosmoloogilise ja ülima panuse, viies tegelaskujud teekonnale, mis vääriks kogu 6 aasta pikkust ootamist. Allikad on väitnud, et töö mängu kallal on käinud rohkem kui 6 aastat, viidates, et hetkeseisuga jääb Resident Evil 9 müüki saabumine 2024.aastasse.

Teasereid ei ole veebi veel paisatud ning põhjuseid on mitmeid. Resident Evil ei ole vaid mäng. Tegemist on frantsiooniga, mille alla kuuluvad koomiksid, filmid ja tegelaskujudega sündmused.

Mida oodata Resident Evil 9-ndalt osalt?

Seitsmenda osa lõpust saab esimesed alged sellele, mida võiks oodata 9ndas osas. Evil Village lõppeb sündmusega kus Ethan laseb ennast õhku, et hävitada Ema Miranda. Sellega seoses ei saa me oodata, et Ethan oleks üks neist kangelastest keda saame üheksandas osas näha. Siiski tundub, et üks põhitegelastest on tema tütar Rose. Rose teeb tellimustööd Chris Redfieldile Village osa lõpus ning väidetavalt saab see sama lugu jätke ja järgnevas osas. Kui eriline saab olema Rose teekond, seda näitab ka esimene treiler, mis peaks jõudma linaekraanile ja sotsiaalmeediasse loodetavasti aastake enne mängu müüki tulemist. Jääme põnevusega ootama.

Esimene pilk

Kuigi internetis ei ole ühtegi ametlikku treilerit, võib Village osa lõpukaadreid pidada samuti uue osa treileriks. Esimesel pilgul võib tunduda et tegemist ei ole mingi kaadritega tulevast mängust, kuid siiski saame uue pilgustory’le.

Rose istub bussis ning hoiab oma käes raamatut ‘Village Shadows’. Temast mõni rida ees pool istub noor tüdruk oma emaga ning koos loetakse raamatut. Rose näole ilmub naeratus, mil ema pakub lapsele välja ägedaid võimalusi ku katsumiseks, kuid noor tüdruk ise võtab kõike rohkem reaalselt ning tuletab ka täiskasvanutele meelde, et reaalsus on reaalsus. Buss peatub ning Rose lahkub bussist. Ta on jõudnud surnuaiale, kuhu on maetud tema isa. Rose vabandab oma isa ees, ning suundub tööle. Temale järgi tulnud meesterahvas tuletab meelde, et Rose on nr1- mis tähendab et palgatud sõdur ei ole vaid armeest põgenenud meesterahvas.

Teooriad ja tegelased kes pöörduvad tagasi ka uues osas

Levikul on palju teooriaid ning teemadel, et kes saabub tagasi järge peale Village lõppemist. Üks suurimaid marketingi tõmbajaid oli Lady Dimitrescu. Mängude loov-produtsent on siiani väitnud, et alati oodatakse fännide tagasisidet ning nii valitakse ka tegelaskujusid, kes jätkavad saagades. Lady Dimitrescu on üks armastatumaid tegelaskujusid, kelle fännid on tembeldanud üheks embleem tegelaskujuks. Kas proua on ka Resident Evil 9-das osas? Seda näitab aeg.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar