“God of War III Remastered” ehk kuidas vana mäng jälle huvitavaks muudeti

Mõni aeg tagasi sai VideoGamers.EU koostöös PlayStation Eestiga taas suurepärase võimaluse proovida järgi 14. juulil värske Remastered versiooni saanud God of War III.

Kuigi algne mängu versioon tuli välja juba 6aastat tagasi ning on paljudel juba niigi pähe kulunud, siis nüüdsest saab mängu nautida ka FullHD pildis, millele pakub lisa ka muljetavaldav graafika!

Ühtlasi on “God of War III” saanud ka “The Order: 1886” kasutatud photo mode’i.

Mäng ise räägib Kreeka mütoloogiast tuntud tegelaste ümber elavast Kratose lahingutest oma teekonnal võitmatu sõdalasena.

Proovisin mängimist nii lihtsamal kui ka keskmisel raskustasemel ning üllatusin juba esimesel võitlusel karja jumalate käsilastega: ründamine tehti tegevuse käigus väga korralikult selgeks, kuid vajalikul kiirusel nuppude vajutamine nõudis üsnagi tihti rohkem kui kolme respawn’i.

Kui mängus olevatele esemetele ning varem tehtule vähem tähelepanu pöörata, siis võib mängija end mõne aja pärast leida kinnise värava eest, mille avamine juba võimatuna näib.

Tatsu aga tagasi ning vea kohale kast, mida kohtasid veerand tundi tagasi täiesti teises asukohas.

FPS-mängurina jäi minule arusaamatuks God of War 3. osa tegelik mõte – muidugi on olemas mingi eesmärk ja sihtpunkt, kuid sisuline pool muutus kohati igavaks.

Siiski kiidan mängu emotsionaalset mõju mängijale! Näiteks pikast päevast tekkinud pinged saab igas vanuses huviline mõnusalt puldi peal välja elada ning tuim puldi “ründamine” võib ka rahustavalt mõjuda.

Kokkuvõtteks: kui just strateegilise poolega võitlemine huvi pakub, siis tasub kindlasti mäng ära proovida ning uute võimalustega tutvuda!

Isiklikult hindaksin God of War III Remastered versiooni 6/10.

Suured tänud PlayStation Eestile, kes ülevaate tegemisele igati kaasa aitas!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar