Arvustus: “Robocraft Infinity” – põhimõttelisel tavalise Robocrafti Xboxi versioon.

Tootja: Freejam
Platvormid: Xbox One
Väljalaske kuupäev: 11.04.2018 (Xbox One)
Hind: 19,99€

Robocraft Infinity“ on Xbox One konsoolile loodud versioon ülipopulaarsest PC peal olevast Robocraft’ist. Teose suurimaks müügikohaks on mängija enda loovus, kuna robotite ehitamine ja nendega seejärel surmamatšides teiste leiutiste vastu võitlemine on teose selgelt tugevaim külg. Mängijale antakse kätte teatud kogus erinevaid juppe, mille abil saab endale pea ükskõik millise roboti ehitada. Uusi juppe ja haruldasemaid relvi saab mängija – üllatus, üllatus – aardekastidest. Aardekaste saab kui mängija enda taset suurendab, kui rahakott on aga suur saab neid ka päris raha eest osta.

Robotide loomine on tore ja nende kasutamine peaks olema huvitav, eks? Siin tuleb sisse ettevõtmise kõige nõrgem külg. “Robocraft Infinity‘l” on ainult mitmikmängu võimalus ja üks nendest on deathmatch ehk maakeeli surmamatš, milles kümme mängijat jagunevad kaheks viieliikmeliseks meeskonnaks, et teise võistkonna roboteid kümne minuti jooksul rohkem ja kiiremini hävitada. Teiseks mängulaadiks on battle-arena, milles meeskonnad peavad hõivama kontrollpunkte, et vastase baasile viga teha. Veidraks teeb asja see, et selgelt mitte kuidagi võistlushimu peale, vaid pigem loovusele ehitatud videomäng, võtab kätte ja karistab mängijaid, kes poole matši keskel lahkuvad.

Juba esimestest kaadritest on selgelt näha, et ilule pole palju tähelepanu pööratud, seetõttu ei ole eriti midagi vaadata. Robocraft’i lahinguväljad on Minecraft’i stiilis plokkidest koosnevad, mistõttu näevad nad välja lihtsad ja üksluiselt igavad. Küll aga on hea vaadata kui robotitelt sõna-otseses-mõttes tükke küljest lendab kui neid piisavalt palju tulistada. Õnneks saab iga mängija mängu keskel enda roboti taastada algolekusse.

Kuigi Robocraft Infinity’i ehitussüsteem lubab mängijal ehitada igasuguseid roboteid, millest kunagi legodega mängides võis vaid unistada, jääb tema mitmikmängu võimalus ebahuvitavaks ja võib kiiresti ära tüüdata mis toob teose üldist taset tõsiselt alla. Hetkel on raske näha konkreetset eesmärki ning leida siit midagi unikaalselt, mille ümber enda positiivne arvamus siduda.

[letsreviewunique title=”Robocraft Infinity – põhimõttelisel tavalise Robocrafti Xboxi versioon.” score_subtitle=”Videogamers.eu” affiliate_title=”Vajalikud lingid:” pros_title=”Plussid” pros=”Robotite ehitamise süsteem.” cons_title=”Miinused” cons=”Aardekirstud ehk lootboxes.,Pole kaugeltki oma hinda väärt kuna PC peal on olemas samaväärne mäng tasuta.,Muutub kiiresti ebahuvitavaks.,Mängurežiimide vähesus.,Mitmikmängus olev karistussüsteem.” affiliate=”Microsoft Store,https://www.microsoft.com/en-us/p/robocraft-infinity/9n7b74smt0rp,Xboxi leht,https://www.xbox.com/en-US/games/robocraft-infinity” accent=”#09ff00″ final_score=”41″ format=”2″ skin=”1″ animation=”1″ design=”1″][/letsreviewunique]

Väikene klipp, kuidas seda mängisime:

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar