8 suurt ja ägedat PlayStationi mängu, mis praegu oluliselt alla hinnatud

Sony PlayStationi poes on praegu käimas mitu allahindlust, aga kõige olulisem on neist vast Big Games, Big Discounts ehk suured mängud saab kätte päris palju odavamalt. 

See allahindlus kestab kuni 18. oktoobrini ning hea meel on näha, et esimest korda said alla hinnatud ka PlayStation 4 selle aasta suured eksklusiivmängud nagu paljukiidetud “God of War” ja “Detroit: Become Human”. 

Valisime välja kaheksa parimat mängu, mis praegu palju odavamaks läinud ja siin need on. 

1. God of War

Märuliseiklus “God of War” on ilmselt üks selle aasta kõige paremaid mänge üldse ja nüüd sai ka Kratose esimene seiklus PlayStation 4-l esmakordselt alla hinnatud. 

Alles aprillis ilmunud mäng läks odavamaks lausa 40% ja maksab nüüd 41,95 eurot. Kui sul on veel mängimata, siis ilmselt oleks nüüd õige aeg see läbi teha. 

2. Detroit: Become Human

Selle aasta mai lõpus ilmunud “Detroit: Become Human” on väga eriline mäng, täpselt selline, nagu David Cage ainult teha oskab. Filmisarnases emotsionaalses seiklusmängus asuvad olulisel kohal sinu enda valikud. 

Tulevikumaailma androidide eest otsuseid tegema saad minna nüüd 47% soodsamalt, kõigest 36 euro eest. Kui sulle meeldisid “Fahrenheit”, “Heavy Rain” ja “Beyond: Two Souls”, siis osta kindlasti. 

3. Monster Hunter: World

Selles mängus võtad sa küti rolli ja pead jahtima erinevaid elukaid, neid kinni püüdma või tapma. 

Aasta alguses ilmunud mängu “Monster Hunter: World” saab nüüd 40% soodsamalt, makstes ainult 29 eurot. 

4. Horizon: Zero Dawn

Eelmise aasta üks üllatushitte “Horizon: Zero Dawn” viis meid avatud maailma kaugel tulevikus, mida valitsesid robotdinosaurused. Päris hea looga mäng peaks sobima eelkõige neile, kellele meeldisid viimased “Far Cry” mängud, sest ühiseid jooni on neil palju. 

60% soodsam “Horizon: Zero Dawn” maksab kõigest 16 eurot, mis on väga hea hind. 

5. Surviving Mars

Strateegiamänge konsoolidele pole just palju, kuid “Surviving Mars” on üks neist ja see on samas ka väga hea. Sinu ülesandeks on maanduda Marsil ja hakata seda koloniseerima. Üllataval kombel polegi see väga lihtsaks tehtud. Mitmekihiline ja sügav strateegiamäng pakub ka päris korralikku mikromajandamist. 

Märtsis välja tulnud mäng läks nüüd 33% odavamaks ja maksab 20 eurot. 

6. Star Wars: Battlefront II

Eelmise aasta lõpus välja tulnud Electronic Artsi tulistamismäng “Star Wars: Battlefront II” on erinevalt selle esimesest osast saanud kaasa ka üksikmängu. Või siis saad Darth Vaderina minna mitmikmängu möllama! 

“Star Wars: Battlefront II” on nüüd 60% odavam ja maksab 20 eurot. 

7. WipEout Omega Collection

See kolmest “Wipeouti” kihutamismängust koosnev kollektsioon pole varem PlayStation 4 peal ilmunud, vaid tuli varem välja PlayStation 3 ja Vita peal. Nüüd kaasajastati neid tehniliselt poolelt ja tulemuseks on väga ägedad kihutamismängud, mis nõuavad mängijalt nii oskusi kui ka õnne. 

Kogumik maksab nüüd 15 eurot, mis on 57% vähem, kui selle eest tavaliselt tahetakse. 

8. The Sims 4

Elusimulaator “The Sims 4” on väljas olnud juba neli aastat, aga jõudis alles eelmisel aastal PlayStation 4 peale ja ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja. 

Nii odavalt pole seda aga varem PlayStation 4-le saanud osta kui praegu, sest hind on poole odavam, 25 eurot.

 

Allikas: https://www.miterassa.ee/sonycenter/blogi/-/8-suurt-ja-agedat-playstationi-mangu-mis-praegu-oluliselt-alla-hinnatud/

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar