Arc System Works avaldab suveks oma viis parimat mängu Steami keskkonnas

Arc System Works, kes on tuntud maailmaklassi kuuluvate kaklusmängude Guilty Gear ja BlazBlue tegijana, annab teada, et avaldab Guilty Gear Xrd -Sign-, Melty Blood Actress Again Current Code, Under Night In-Birth Exe:Late, River City Super Sports Challenge ~All-Star Special~ (H2 Interactive) ja BlazBlue Chrono Phantasma Extend (H2 Interactive) PC mängukeskkonnas Steam.
Guilty Gear Xrd -Sign-
Seeria algas aastal 1998 ning on tänapäeval tuntud kui juhtiv 2D kaklsumäng, mis pakub väljakutset ka kõige nõudlikumale mängurile. Ilus graafika ja läbimõeldud võitlussüsteem on seeria kaubamärk.
Mäng on Steamis saadaval alates 09. detsember 2015.
Süsteeminõuded:
OS: Windows 7 / 8 / 8.1
Processor: Intel Core i5, 2.0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 560 / Radeon HD 7770
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 10 GB available space
Sound Card: Direct Sound
Steami treiler:
Melty Blood Actress Again Current Code
Viimane versioon kaklusmängust “Melty Blood” teeb oma etteaste Steami keskkonnas kevadel 2016. “Melty Blood” on tuntud eelkõige oma erutava strateegilise süsteemi poolest. Visuaalide poolest on tegemist anime stiilis 2D mänguga
Under Night In-Birth Exe:Late
Jaapanis populaarse manga järgi valminud kaklusmäng on saanud suurepärase tagasiside osaliseks ning ka Eesti kohalik kaklusmängude kogukond on mänge hästi vastu võtnud. Mängustiili poolest sarnane juggernaut Persona 4 Arena mängule, mis implimenteerib lihtsaid automaatseid ühenupu kombinatsioone keeruliste taktikaliste oskustega.
Mäng ilmub Steamis kusagil suve kandis 2016 aastal.
BlazBlue Chrono Phantasma Extend
Arc System Worksi teisena kuulus seeria peale Guilty Gear frantsiisi, mis lööb pahviks ilusa visuaalse kogemusega. Anime ja manga kultuuri suur osa on vallutanud aastate jooksul kaklusmängude fännide südamed, pakkudes Marvel vs Capcom seeria lihtsust ning Guilty Geari tüüpi süsteemi. Mäng on Steamis saadaval alates veebruar 2016.
River City Super Sports Challenge ~All-Star Special~
NESi ajastu superseeria NEKKETSU tegi alles hiljuti oma tagasituleku, kui uus versioon ilmus Playstation 3 peale. Nüüd avaneb see võimalus ka igal Steami kasutajal, et nautida puhast lõbu, mida pakub Nekketsu mäng, uue nimega River City Super Sports Challenege. Saadaval juba sellest kuust – detsember 2015.
Allikas: arcsystemworksu.com
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar