Assassin’s Creed tuleb Netflixi

Ubisoft andis eile teada, et on löönud käed maailma suurima voogedastusplatvormiga Netflix, et tuua vaatajateni päris mitu projekti. Esimene teos on eepiline žanride piire kompav seriaal, mis põhineb muidugi edukal Assassin’s Creed frantsiisil. Varasemalt juba filmi versiooni saanud seiklusmäng naaseb ekraanidele tänu Ubisoft Film & Television stuudio Jason Altmani ja Danielle Kreiniki oskustele. Hetkel pole veel teada, et milline filmistuudio töö endale saab.

Ubisofti ja Netflixi kokkuleppe näeb ette, et tegemisse tuleb mitu žanri, seal hulgas ka animatsioon. Eriti just see animeeritud seriaali tekitab elevust, sest Netflixil on see varem eriti hästi õnnestunud, sest nii Castlevania kui ka Dragon’s Dogma osutusid edukaks ja kriitiliselt aksepteerituks.

Ubisoft Film & Television stuudio Jason Altman ütleb: “Rohkem kui dekaadi jooksul on miljonid fännid teinud Assassin’s Creedi brändist tõeliselt ikoonilise frantsiisi. Me oleme Netflixi koostöö üle põnevil ning ootame juba järgmist saagat meie armastatud Assassin’s Creed universumis.”

Netflixi originaalsete seriaalide tootja Peter Friedlander ütleb: “Me oleme põnevil koostööst Ubisoftiga ning ootame võimalust tuua ellu mitmekiline ja rikas narratiiv, mille poolest Assassin’s Creed tuntud on. Alates hingematvatest ajaloolistest keskkondadest kuni massiivse globaalse ulatuseni, oleme meie siin pühendunud, et üks enim müünud videomängu frantsiise saaks eepilise ja kaasahaarava meelelahutuse, mida nautida.”.

Assassin’s Creed alustas aastal 2007 ning on müünud üle 155 miljoni koopia. Ubisoft Film & Television stuudio toob vaatajateni järgmised projektid: “Tom Clancy’s The Division” (Netflix), “Rabbids” (Lionsgate), “Just Dance” (Screen Gems), “Beyond Good & Evil” (Netflix), film “Werewolves Within” ja “Mythic Quest: Raven’s Banquet” (Apple TV+) ning “Rabbids Invasion” (Netflix). Netflix on suurim voogedastusplatvorm, millel on 195 miljonit maksvat klienti üle terve maailma.
Allikas: Ubisofti pressiteade
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar