“Battleborn” esimesed muljed ja sissejuhatus. Lisaks vaata, kuidas mängime esimesed tund aega.

Battleborn” on verivärske FPS ja MOBA tüüpi videomäng, mis esimesel muljel on tekitanud suurt huvi. Kunagi ammu aega tagasi, esimene tsivilisatsioon universumis graveeris ühe idee kivi sisse. See tähtis ja oluline idee oli universumi lõpu kohta. Nende graveeringu järgi saabub kunagi aeg, kus KÕIK kaob ära – isegi tähed. Selles suures pimeduses ja kaoses jääb alles ainult üks täht ning kõik tsivilisatsioonid, kes on selleks võimelised, reisivad selle tähe juurde. Kahjuks see kogunemine ei ole ühinemine, vaid SÕDA. See on sõda suurte tsivilisatsioonide vahel ning sõda imeliste vastaste vastu – Vareisi, Betrayer ja Rendain. Kivi siiski räägib ka lootusest selles suures konfliktis – kangelastest, kes kerkivad esile sõja tumedatest nurkadest. Mängija käitub kui komandör, kes paneb kokku väikese seltskonna nendest kangelastest, et võidelda valguse nimel. Mängija ülesanne on neid juhtida ja treenida ning mängus tuntakse neid kangelasi kui Battleborn. Nende üleandes on võidelda SINU käskude järgi koos või nad on sunnitud surema üksinda.

Koheselt on mängus olemas 25 karakterit, kellest omakorda on kohe mängitav ainult 1 – Mellka. Alguses on tehtav ainult proloog, kus Mellka kohtub Deande ja teiste Battleborn kangelastega. Proloogi läbides saab juude 7 karakterit. Hetkel pole meie veel edasi mänginud, seega ei oska, millal saab järgmised karakterid. Hetkel on juba teada, et mängul on tulemas 5 DLC karakterit koos muude lisadega, keda kõiki müüakse eraldi.

3012594-battleborn_in-game_images-tp-whiskey-foxtrot(9)

Story Mode

Tegemist on narratiiviga, mis selgitab ja räägib lähemalt sissejuhatavast loost ning loodetavasti ka annab mingisuguse lõpu. Seda saab mängida kas täiesti üksinda offline või koos sõbraga nii offline kui ka online. Hetkel on see meil veel mängimata – see on meie järgmine “Battleborn” video!

Mitmikmäng

Battleborn” on meeskonnapõhine online mitmikmäng, mida saab mängida 5v5 stiilis (nagu iga MOBA). Valida on kolme erineva variandi vahel – Incursion, Capture ja Meltdown. Incursion – meeskond kaitseb enda baasi ja üritab samal ajal võtta maha vastaste baasi. Capture – meeskond võitleb surma peale ning hõivama ja hoida erinevaid objekte kaardil. Meltdown – meeskond juhib enda minione kindlasse surma kaardi keskel. Võidab meeskond kes suudab rohkem enda minione ära tappa. Hetkel on need variandid mängimata, kuid peagi teeme video, kus vaatame neid lähemalt.

Mängus on kasutusel PPS (Persisten Progression System), mille kaudu läheb kõik teenitud EXP kaheks – individuaalne komandöri tase ja individuaalne karakteri tase. Komandöri tase annab erinevaid lisasid, mida saab kasutada koos valitud kangelasega. Individuaalne karakteritase saab olla 1-15 ning annab lisa valikud “skill helix” juurde ning muidugi lukustab lahti uusi kostüüme (skins). Igas mängus saab minna kuni level 10 ning iga “hero” või maakeeli kangelane omab kolm erilist oskust, mida mängudes rakendada ning edasi arendada. Raha (chards) saab kasutada, et ehitada droone, kes aitavad võistelda vaenlasega.

Videos mängime läbi esimesed tund aega – intro, tutorial ja proloog! Järgmises videos on juba Story Mode ning peale seda lendame online, et molli saada.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar