“Cyberpunk 2077” mitmikmäng pole lihtsalt mängulaad

CD Projekt Red võtab mitmikversiooni kui täiesti uut mängu

Kõik räägivad Cyberpunk 2077 väljatulekust, kui võimas ja äge see mäng saab olema. Teadupärast on just Cyberpunk 2077 arendaja CD Projekt Red see ettevõte, mis lõi ülipopulaarse Witcher seeria, seega ootused on loomulikult suured.

Esimest korda näidati seda aasta oodatuimat mängu juba rohkem kui 7 aastat tagasi. Nüüd aga – pärast mitmeid edasilükkamisi – on Cyberpunk 2077 lõpuks käega katsuda. Cyberpunk 2077 ilmub arvutile 10. detsembril 2020. Mis saab aga multiplayerist ehk mitmikmängust?

CD Projekt Red juhatuse esimees Adam Kicinski ütles, et Cyberpunk 2077 mitmikmäng pole lihtsalt väikene osa või lisa põhimängu otsas, vaid täiesti eraldiseisev toode. Seda arendab tiim, mis on 100% keskendunud just Cyberpunk 2077 mitmikmängu loomisele.

Teadaolevalt saab mitmikmängus päris raha eest erinevaid mänguelemente soetada nii nagu see tänapäeval tavaks on. Küll aga on CD Projekt Red öelnud, et nende eesmärk on pakkuda mängijate poolt välja käidud raha eest väärt kraami. Mis need täpselt olema saavad ja, kuidas täpselt mikrotehingud välja näevad, me ei tea.

Üks on kindel, Cyberpunk 2077 mitmikmäng ei ilmu varem kui aastal 2022. Seda muidugi juhul, kui CD Projekt Red ei otsusta asja edasi lükata.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar