“Cyberpunk 2077” on eemaldatud Playstationi poest ja Sony annab kõikidele raha tagasi

Üle nädala aja tugevat negatiivset tagasisidet saanud “Cyberpunk 2077” tegelikult ei tööta konsoolidel, mille peale see sai ehitatud – Playstation 4 ja Xbox One. Mitte kordagi nende konsoolide mängupilti näidanud CD Project Red vabandas ja andis teada, et tõepoolest olid kõik pildid ja videod ainult kõige võimsama PC peal. Kogu selle suure negatiivse vastukaja peale on Sony eemaldanud mängu PSNi keskkonnast, mis tähendab, et seda enam digitaalselt ei ole võimalik osta. See on esimene juhtum, kus suur AAA mäng selliselt poest ära võetakse.

CD Project Red tegi ettepaneku mängijatele raha tagasi küsida, kuid kuna Sony ei anna raha tagasi mängudelt, mis on juba alla laetud, siis mängijad olid taaskord vihased. CDPR pidi taaskord vabandama ja täpsustama, et raha tagastamine on siiski Sony ja Microsofti reeglite järgi. Nüüd on Sony siiski teinud antud mängule erandi. Peale veebipoest eemaldamist tehti eraldi leht ja reegel, mis tähendab, et iga klient, kes “Cyberpunk 2077” läbi Playstationi ostis, saab enda raha tagasi küsida. Ning pole vahet, kas ja kui palju seda mängitud on – KÕIK saavad tagasi, kes seda küsivad.

TÄIDA TAOTLUS RAHA TAGASTAMISEKS SIIN.

Kes nüüd soovib endale “Cyberpunk 2077” osta, peab seda tegema PC, Xboxi või PS4 plaadiga tegema. Hetkel pole teada, et kas ja millal see veebipoodi tagasi tuleb. Playstation 5 ja Xbox Series S/X versioonid tulevad alles järgmisel aastal, seega meie soovitud on nüüd võtta rahulikult ja oodata. “Cyberpunk 2077” on ka imeline meeldetuletus meile kõigile kes lootsid, et Playstation 4 konsool suudab veel mõnda aega uusi mänge mängida…

Uuendus kell 10:41

CDPR andis ka enda poolt infot mängu poest eemaldamise kohta.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar