Eesti võitis esimese “Tekken 7” Baltimaade turniiri.

Tekken 7” on kaklusmäng, mis on viimane lisa maailma populaarseimast nimest enda žanris. See muidugi tähendab, et ka Eestis, Lätis ja Leedus on trobikond inimest, kes on panustanud palju aega ja vaeva, et saavutada kõrgem tase kui tavamängija. Kogu turniiri idee ja põhiline teostus tuli Läti mängijate poolt, kes asja siis ka läbi viisid. Reeglid olid lihtsad – iga riik valib viis mängijat, kes siis kõik omavahel läbi mängivad. Iga võidetud vastane on üks punkt ning enim punkte teeninud meeskond on võitja.

Läti meeskonnas mängisid Tsukiakari, Nikkie, DerpDe, MagicTea ja Yun-Fei. Leedu võistkonnas olid Lukcia, Strategas, Vezelis, Ervinas ja Zinkon. Eesti meeskonnad olid Eiko, Sten, TanelTM, Raskkii ja VGE | Jackler. Esimesed ringid läksid kiiresti, kus Eesti kaotas Lätile 4-5, kuid võitsime Leedut 5-4. Meie õnneks Leedu seejärel alistas Läti 5-4, mille peale oli tulemuseks ootamatu 9-9-9.

Korraldaja otsustas teha meeskonna poolt valitud parimate mängijate vahel otsustavad mängud, kus võitmiseks tuli vastane alistada kolm korda. Läti poolt astus ülesse nende vaieldamatu parim Yun-Fei, Leedu poolt üllatuslikult Strategas ning meie poolt Raskkii, kes on näitas imelist vormi läbi terve turniiri, olles kogu ettevõtmise selge ankur.

Raskki (Rasmus Iila) ei valmistanud pettumust – alistas mõlemad vastased mängleva kergusega ning tõi Eestile võidu. Teine koht läks Lätile ning kolmas Leedule.

Video meeskonna parimate lahingutest:

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar