Eile selgus maailma parim Street Fighter V mängija ning kaklusmängu järgmised kuus uut karakterit!

Eile öösel toimus aasta aega vältanud Capcom Pro Tour finaalid, kus võtsid mõõtu kõik parimad “Street Fighter V” mängijad üle maailma. Top 8 koosnes kuuest Jaapani mängijast, üks inglane ja üks Dominkaani Vabariigist nimega MenaRD. Kõikide üllatuseks võitjate finaalis kohtusid MenaRD ja hetkel valitsev Evolution võitja Tokido. Võitlus oli lähedasem kui oleks arvanud, kuid tulemus siiski ei muutunud – Tokido alistas MenaRD ja liikus edasi finaali. MenaRD ei olnud veel viimast sõna öelnud kui alistas 3-0 kaotajate finaalis teisegi üllataja Nemo, kes on tuntud agressiivse Urieni mängustiiliga.

Finaal algas kiirelt kui Tokido läks 2-0 ette ja oli ainult ühe löögi kaugusel, et viia koju väärtuslik tiitel ja 250 000 dollarit, kuid Mena RD suutis kuidagi elus püsida ja 2-1 tabloole panna. Sealt edasi MenaRd hakkas tempot ja mängu kontrollima, võttes esimese seti 3-2. Teine set algas taaskord Tokido võiduga 1-0, kuid sealt edasi MenaRD kontrollis kõike ja saavutas Capcom Pro Touri võidu 3-1 Tokido üle, olle esimene mitte Aasia päritolu võitja.

Peale turniiri astus lavale “Street Fighter V” produtsent Ono ning esitles järgmist uut karakterit Sakura, kes on seerias juba tuntud nägu. Sellega üllatused ei lõppenud, sest lisaks esitleti veel Arcade Edition trailerit, kus on näha kõik kuus karakterit kolmandaks hooajaks – Sakura, Blanka, Falke, Cody, G ja Sagat. Uudis siin on karakter nimega G, mis viitab tuntud nimele mängust “Bloody Roar”, andes lootust, et ka see mäng on kunagi tagasiteel uuematele masinatele.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar