EKSKLUSIIVNE: “Bloodborne” kutsub painajatele vastu astuma

“Bloodborne pakub ka kogenud mängijale tõelise väljakutse”, kommenteerib Imre Villmann, PlayStation Eesti esindaja. “Mäng on juba saanud mitmeid nominatsioone ja auhindu ning oleme selle üle uhked. Bloodborne toob välja kõik, milleks PlayStation®4 konsool tõeliselt võimeline on,” lisab ta.

Bloodborne kutsub hirmudele vastu astuma iidses neetud Yharnami linnas, milles vohab kummaline epideemia, mis levib kulutulena ning on muutnud kõik elanikud raevukaks massiks. Mängus tuleb paljastada müstilisi saladusi ning võidelda ohu, surma ja hulluse vastu igal hämaral tänavanurgal. Bloodborne nõuab mängijalt ohtralt osavust, nutikust, strateegilist mõtlemist ja kiireid reflekse, et astuda vastu painajalikele koletistele ning meeltesegaduses jõukudele gootilises linnas. Abiks on võimas relvastus, valik tulirelvadest lihakirvesteni.

Uue mängu detailid ja valgustus loovad verdtarretava meeleolu. Bloodborne on võimsa graafikaga ning esitleb hästi PlayStation®4 oskusi ja võimekust. Saladuslikku maailma lõkse ja labürinte on võimalik avastada nii üksi kui ka võrgumängus sõpradega.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar