“Final Fantasy XVI” kuulutati välja PS5 ja PC peale!

Värskelt lõppenud Playstation 5 üritusel üks suurimaid tõmbenumbreid oli uus Final Fantasy videomäng, millel hetkel veel alakirja ei ole. Kuna eelmine Final Fantasy põhiseeria mäng ilmus novembris 2016, siis oli juba mõnda aega liikvel kuulujutt, et peagi saame järgmise mängu kohta uudiseid. Selle aasta üks parimaid mänge “Final Fantasy 7 Remake” oli alles mõned kuud tagasi, kuid kuna see pole uus, siis seda enam põhiseeriasse ei arvestata.

Mängu tootmise eest vastutab Naoki Yoshida, kes oli nii Dragon Questi kui ka Final Fantasy XIV päästja – vähemalt fännide silmis. Miniintervjuus Playstationi blogile Yoshida mainib, et järgmised suuremad uudised tulevad juba 2021. Mängu lavastajaks on Hiroshi Takai, kes on olnud FF projekti juures alates viiendast mängust, kuid samuti tuntud eelkõige kui online mitmikmängude tegija nii Final Fantasy XI kui XIV juures. Tema siiski mainib, et mängu valmimiseni on veel palju palju aega.

Treiler:

Esimene video andis väikese ülevaate asjadest, mida võime oodata. Tagasi on kõik seeriale tuntud elemendid nagu Chocobo linnud, summonid, dragoonid ning vihje kristallidele (seega olles järjekordne lisa kristallide alaseeriasse, mis algas Final Fantasy XII juures). Samuti on juba ka teada, et “Final Fantasy XVI” on Playstation 5 ekslusiiv ning hiljem tuleb ka PC peale – sarnaselt siis ka “Final Fantasy 7 Remake” mänguga, mis on kindlasti tugev hoop Xbox Series X konsoolile.

Ilmumise kuupäev ja muu detailsem info hakkab tulema järgmisest aastat.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar