“Ghost Recon Wildlands” – mida me selle mängu kohta teame!

Wildland

Peale eelmise aasta E3 suurt teadaannet on uus “Ghost Recon” mäng uudistest kadunud olnud. Hiljuti saime värivärske traileri (video on postituse all), mis taaskord näitab Ubisoftile loomulikult väga ilusat pilti, kuid kommentaarid video all on kõike muud kui positiivsed. Kindlasti tuleb palju uut infot E3 2016, kuid seniks saame üle vaadata, et mida me juba mängust teame. Jah, mäng on kolmandas isikus, kus mängija kontrollib neljaliikmelist tiimi, kellel on palju relvi ning kindlasti on mängus plahvatused, kuid keskendume pigem nendele asjadele, mis on uued ning erinevad eelmistest “Ghost Recon” mängudest.

  1. Wildlands on avatud maailmaga mäng, väga sarnaselt Ubisofti teistele suurtele nimedele nagu “Far Cry” ja “Assassin’s Creed“, kus saab missioone teha erinevas järjekorras, lisaks salajased missioonid ja muud väikesed lisad, mis lubavad oodata ehk seni parimat “Ghost Recon” mängu…
  2. Tegevus toimub Boliivias, kus on džunglid, mäestikud, soolakõrbed, metsikud külad ja suured linnad. Kindlasti aitab kaasa, et päris elus on Boliivial teatud maine kui narkokartellide ja pantvangivõtjate pesa. Mängija saab külastada üle 100 erineva küla, kohaliku vaatamisväärsusega ja muude geograafiliste punktidega. Samuti jagub kohalikke kellega juttu puhuda. Muidugi on olemas päeva ja öö tsükkel ning täielik ilmastikuprogramm.
  3. Põhiline tegevus on Santa Blanca narkokartelli ümber. Mängija ülesandeks on põhimõtteliselt vabastada terve riik nende kontrolli altgrw_screen_e3_9_208992
  4. Seekord on võimalik valida järgnevate varianti vahel – tapa, kuula üle või alanda, ehk siis enam ei ole selline konkreetselt paigas “mine ja tapa” mentaliteet. Muidugi ei ole puudu asjadega manipuleerimine ja võtmeobjektide hävitamine, inimröövid ja muu tavaline “Ghost Recon” sisu.
  5. Mängija tehtud valikud mõjutavad väga palju lõpptulemust. Hetkel on lubatud sarnast ülesehitust “Far Cry 4” maailmale, kus mängija saab valida, kelle poolt olla või hoopis asja eemalt manipuleerida.
  6. Mängus on droonid ja palju palju uut tehnikat, mille kasutamine on juba mängija enda teha.626b11754768f7aa0b4f392a15320065
  7. Kampaania on kuni nelja mängijaga koos, kus sõbrad võivad minna ja tulla, millal soovivad. Hetkel ei ole täpselt teada, et kas on olemas ka online mitmikmäng, kuid kuna mängu kallal töötab Ubisoft Annecy (Ubisofti tütarfirma, kelle ülesandeks on PvP), siis see on ülimalt tõenäoline.
  8. Mäng ilmub tõenäoliselt 2017 aasta kevadel.

Muidugi kogu eelnev info on kokku krabatud killukestest, mis on internetti ajapikku kogunenud. Mäng on olnud 4 aastat tegemisel, seega on suur lootus, et saame midagi vägevat. Ubisoft on selline hit-and-miss stuudio, seega loodame, et “Ghost Recon Wildlands” on hit!

 

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar