Heartstone’i maailmameistrivõistlustel on ühe miljoni dollari suurune auhinnafond

Eile õhtul andis “Heartstone” tootja Blizzard teada, et 2016 toimuvatel meistrivõistlustel on auhinnafond üks miljon dollarit pluss tiitel World Champion.

Meistrivõistlustele võib kvalifitseeruda igaüks, kuid selle jaoks tuleb läbi teha Championship Tour, mis koosneb mitmest mitu kuud kestvast Ranked Play hooajast, kohapealsetest “Heartstone“turniiridest ning online toimuvad Heartstone Cup võistlused, kus iga eraldi etapp on nimega Season Championship (eraldi auhinnafond on 100 000 dollarit).
Kokku toimub neli turniiri – kolm Season Championshipi ja Last Call Invitation, mis on iga regiooni jaoks viimane võimalus. See kord toimuvad võistlused selliselt, et iga mängija peab alustama samalt tasemelt, kus kõik teised on, seega Blizzard loodab, et see tõmbab rohkem mängijad, kes muidu endas nii kindlad ei oleks.
Lisaks on sisseviidud uus punktide süsteem, mis on tasakaalukam, sest punktide vahed on väikesemad. Esimene üritus toimub juba 26-29. november DreamHack suurel üritusel ning Ranked Play on saadaval alates detsember.
Rohkem infot leiab Heartstone’i turniiri ametlikult lehelt – Heartstone Esports
Allikas: Blizzard
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar