IGN ostis Humble Bundle veebikeskkonna.

Tegelikult oli ainult aja küsimus kui keegi Humbe Bundle veebilehele küüned taha ajab. Viimasel ajal üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid on heategevuslik ning vahendab erinevaid tooteid – raamatud, filmid, videomänud ja palju muud, mille tulu siis kas osalist või täies mahus läheb heategevuseks. Iga mängur on sealt aeg-ajalt midagi seotanud, kust meie viimane ost oli 25 dollariga 24 Playstation 4 mängu. Just täpselt – taolisi tehinguid on sealt võimalik saada ning asja point, oleks võinud ka 15 ainult maksta.

Müügihind ja tingimused ei ole avalikud, kuid IGN asepresident Mitch Galbraith ütles, et meediahiid ei plaani mitte midagi muuta, sest kõik selgelt toimib. Humbe Bundle üks asutajates John Graham lisas, et nende plaan on endiselt sama, kuid nad siiski näevad IGN jaoks selgelt kasu – suur kattuvus sihtgruppis ning ideaalne võimalus promoda ja arendada IGN Prime tasulist teenust.

Humble Bundle on heategevuslik veebileht, mis on osaliselt süüdi “loot box addiction” tekitamises, mis on suure hooga võtnud üle terve videomängu maastiku.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar