Kaks eestlast pääsesid 750 000 dollari suuruse auhinnarahaga CS:GO turniiril finaali.

Kevin Tarn

Detsembris lõppeb suure finaalturniiriga “Counter-Strike: Global Offensive” videomängule pühendatud ESL Pro League’i kuues hooaeg. Tiitliheitlusesse sekkuvad ka kaks Eesti mängurit – pileti tosina parima meeskonna seas tagasid OpTic Gaming, kelle ridadesse kuulub Kevin Tarn ehk HS, ning HellRaisers, kus mängib Kristjan Allsaar, hüüdnimega FejtZ.

Kui Tarni jaoks pole suurturniiril osalemine enam tundmatu maa – ta mängis oma eelmise meeskonna Penta Sports ridades sel suvel Krakowi Majoril – siis Allsaare finaalturniirile pääsemine on üllatavam tulemus. 20-aastase e-sportlase 2017. aasta on olnud seiklusrikas ning ta on juba jõudnud esindada viit erinevat meeskonda. HellRaisersiski pole ta maandunud põhitegijana, vaid on hetkel kirjas kui asendusliige – slovakk Patrik Žudel ehk Zero otsustas pärast mitut ebaõnnestunud turniiri enda kogumiseks klaviatuuri tagant mõneks ajaks lahkuda ning eestlane toodi teda asendama.

Loodetavasti ei naase Žudel lähima kuu aja jooksul võistlustulle ning Allsaar saab 8-10 detsembrini Kopenhaagenis toimuval finaalturniiril oma oskusi näidata. Võitjameeskonda ootab 225 000 dollari ehk 193 000 euro suurune auhinnaraha.

Allikas: Postimees
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar