Kaks väga head põhjust, miks märtsist PlayStation Plusi kasutama hakata.

Kui sa oled PlayStation 4 omanik, aga pole siiani kasutanud PlayStation Plusi teenust, siis on just märts õige hetk seda tegema hakata. Nimelt pakutab Sony PlayStation 4 omanikele märtsis paari eriti head mängu ning teenuse aastane tellimus on alla hinnatud 25%.

PlayStation Plus on Sony mängukonsoolidele mõeldud teenus, mis lubab PlayStation 4 peal mängida mitmikmänge ja annab sulle iga kuu kuni kuus tasuta mängu. Tavaliselt kaks PS4-le, kaks PS3-le ja viimased kaks Vita käsikonsoolile.

Märts on eriti helde

Märtsis on aga need kaks tasuta PlayStation 4 mängu eriti head ja nendeks on Ratchet & Clank ja Bloodborne.
Ratchet & Clank on 2016. aastal välja tulnud ja palju kiitust kogunud 3D-platvormikas, kus kassilaadne tegelane Ratchet ja tema ustav kaaslane Clank peavad jooksma, hüppama, mõistatusi lahendama ja tulistama. Tulistmine käib eriti veidrate relvadega, näiteks diskopallirelva või pikslirelvaga, mis jätab vastastest järele… üksnes pikslid.

Diskopallirelva saab kasutada ka bossivõitluste ajal, suurepärane tulemus on garanteeritud.

Tulistamine on kusjuures verevaba ja sobilik ka noorematele.

Bloodborne aga seevastu on hoopis teisest puust mäng, see on 2015. aastal välja tulnud eriti raske ja väljakutseid täis rollimäng tumedas keskaegses fantaasiamaailmas, mis on saanud väga palju kiitust.

Mäng pakub nii suurt väljakutset, et isegi Sony andis välja 12 nippi, kuidas mängu alguses hakkama saada. Kui sa tahad väljakutset ja pärast naerda selle üle, kuidas mängu alguses ei saanud hakkama, sest pärast tundub see algus ülilihtne, siis see on just see mäng. Mitte, et Bloodborne hiljem kergemaks läheb, lihtsalt sina saad osavamaks.

Peale nende kahe on märtsis tasuta veel neli mängu: Legend of Kay Anniversary (PS3), Mighty No. 9 (PS3 ja PS4), Claire: Extended Cut (Vita ja PS4) ja Bombing Busters (Vita ja PS4). Kõik tasuta mängud jäävad sulle alles mängitavaks nii kaua kuni sinu teenuse tellimus on aktiivne.

Just praegu on see kõik odavam

Tavaliselt maksab PlayStation Plus 60 eurot kuus, kuid kuni 23. märtsini on PlayStation Networkist ostes aastatellimus 25% odavam ehk maksab kõigest 44,95 eurot.

PlayStation Plusi omanikele pakutakse pidevalt soodusmüükide ajal ka mänge odavamalt, nii et eeliseid peale tasuta mängude ja võrgumängu on teisigi.
Küll aga tasub tähele panna, et sinu PlayStationi kontos peab olema riigiks märgitud Soome, sest just seda tüüpi koodikaardid on Eestis kõige levinumad ja ka Sony Center pakub üksnes Soome koodikaarte.

Lisaks andis Sony ka teada, et alates 2019. aasta märtsist enam PlayStation 3 ja Vita omanikud tasuta mänge ei saa. Mis selle asemel pakkuma hakatakse, pole veel teada.

PlayStation Plusi koodikaarte saad mugavalt osta Sony Centeri poest, kust need saadetakse sulle e-kirjaga koju kätte.

Allikas: Sony Centeri blogi
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar