Kõik Playstation 4 omanikud saavad proovida “World of Tanks” tasuta beetat

Pole enam kaugel kui palju räägitud MMO mäng “World of Tanks” jõuab konsoolide peale, kuid enne kui see aeg on käes, saavad kõik Playstation 4 omanikud proovida tasuta beeta versiooni.
Wargaming.net andis teada, et beeta algab neljandal detsembril ja kestab kuni kuues, ehk siis 04.12 kuni 06.12.2015. Selle mängu jaoks ei pea olema Playstation Plus kasutaja ega ei pea ennast kusagile registreerima, vaid tuleb lihtsalt minna PSN poodi ja see endale alla laadida.
Lisaks mängu mängimisele enne kui see on väljas, saavad kõik beetas osalejad hilisemad lisad täismängule, milleks on näiteks Playstation 20th Anniversary versioon tankist M22 Locus US Light.
Hetkel on teada, et sellel konkreetsel versioonil pole muud midagi eksklusiivset võrreldes teiste platvormidega peale PS Vita remote play võimaluse ja kaks lisa kaarti, mis on selle mängu kõige suuremad.
World of Tanks” on olnud liikvel juba aastaid ning on varasemalt porditud Xbox 360 ja Xbox One konsoolidele. Sellest saab olema mängu esimene ilmumine Sony konsoolil.
Allikas: GameSpot
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar