Konamist lahkunud legendaarne Hideo Kojima tegi uue stuudio ja on nüüd lepingus Sonyga

Täna hommikul, kell 8:11 tuli ametlik pressiteade, et videomängude superstaar Hideo Kojima, kes eelkõige tuntud Metal Gear Solid ja Silent Hill seeria poolest, on nüüd ametlikus lepingulises suhtes Sony kompaniiga.
Kojima lahkus koos teiste ametivendadega Konami ridadest 15. detsembril, tegi uue stuudio Kojima Productions ning nende esimene täiesti uus, AAA tiitel, läheb ainult Playstationi konsoolidele. Lepingu siiski ei seo meest lõplikult Sony haardesse.
Andrew House, kes on SCE rahvusvaheline juht, ütles, et Kojima on mänginud olulist rolli Playstationi edu saavutamisel ning terve Playstationi hiigelpere võtab mehe meeskonna ja uue projekti avasüli vastu.
Ma võtan ette uue teekonna sõltumatu uue stuudioga ning olen elevil, et astun sellele teekonnale vastu SCE seltskonnas. Ma ei jõua ära oodata meie uut mängu, millest tuleb loodetavasti uus frantsiis!” rääkis Hideo Kojima, Kojima Productions juht.
Tüli Konami ja Kojima vahel on olnud rääkimises juba pikka aega, mis alles täna hommikul sai Konami jaoks väga valusa punkti.
Teadaanne:
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar