Kuidas üks maailma parimaid “Counter Strike: Global Offensive” mängijaid tegi sellise lasu?

See nädalavahetus toimus IEM San Jose CS:GO (Counter Strike: Global Offensive) turniir, mis oli täis imelisi momente, kuid üks lask kõlas kõvemini kui kõik teised. Põhjus? Sest see oli võimatu!
Tuli moment, kus Ukraina supermeeskond Na’Vi (turniiri võitja) oli vastamisi publiku lemmiku Põhja-Ameeika parimate Team Liquid’iga. Na’Vi’ meeskonna staar AWP-er (keegi, kes on spetsialiseerunud aeglasele, kuid võimsale vintpüssile AWP) nimega GuardiaN, vaatas ümber nurga “A bombsite” juures. Vastasmeeskonna võitleja adreN oli peidus varjendi taga selliselt, et midagi poleks tohtinud näha olla, kuid mõni sekund pärast piilumist tegi GuardiaN lasu läbi seina, mis tappis adreNi sõduri. Publik läks hulluks ning kõikidel oli üks mõte – kuidas ta seda tegi? Kuidas ta teadis?
Videos on see moment natukene peale 15 minuti märki. Esimene reaktsioon oli, et Na’Vi’ superstaar kasutab imelisi petmise oskuseid, kuid see ei ole tõsi ning siis prooviti vaadata natukene sügavamale asja südamesse.
Järgmise asjana võeti arvesse, et publik aitas sellele lasule kaasa. Peame pidama meeles, et publik näeb, kus asub adreN ning nende reaktsioon reetis asukohta, kui GuardiaN sihikuga selle kohapeal liikus. Kas see võis olla põhjus, miks GuardiaN sellise suhteliselt pimeda ja suvalise lasu tegi?
Võib-olla, kuid kui video vaadata, siis GuardiaN tegelikult juba tõmbas sihikut lähemalt enne kui rahvas reageeris. Miks ta sinna konkreetsesse kohta sihtis ning mida ta seal otsis?
Osad fännid on leidnud hoopis teistsuguse seletuse. Keegi tegi pildi sellest, et mida GuardiaN nägi ning tundub, et sihikuga seina peal liikudes oli näha vastase nimesilt, isegi kui sein on vahel. Tegemist on väikese veaga, mis vahel CSGO mängudes ette tuleb. Võttes nüüd arvesse kõik mida me teame – GuardiaNi tase kui mängija, tema teadmised, et kus on kohad kuhu ennast peita, tema teadmised sellest väikesest veast kui zoomida ning tema oskus teha täpseid laske, siis ei olegi väga keeruline mõista, et kui tekkis nimesilt, tehti ka koheselt lask.
See muidugi ei ole kindel seletus, sest GuardiaN ise pole veel midagi selle kohta öeldnud. Kuniks saab teada, et mis täpselt juhtus, oleks hea aeg küsida, et mis Teie arvates seal täpselt juhtus?
Allikas: steamed.kotaku.com
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar