Mida uut tõi Blizzcon 2017 “Heroes of the Storm’i”?

Nädalavahetusel toimunud Blizzardi aastasündmusel Blizzcon 2017 esitleti “Heroes of the Storm’ile” mitmeid uuendusi, millest mõned juba lähiajal, mõned 2018 uuenduste raames mängijateni tuuakse. Esimeseks ja suurimaks uudiseks on Overwatchist tuntuks saanud Hanzo ja World of Warcaftist Alexstrasza , kahe draakoni mängu toomine.

Vähem kõneainet ei paku aga uudis, et uuendusega tuuakse uus ranking süsteem ja hakatakse arvesse võtma individuaalset panust meeskonna võitu või kaotusesse (Performance-based matchmaking). Hea uudis neile, kellele meeldib sõpradega või miks mitte ka võõrastega mängus suhelda, 2018 jooksul lisatakse “Heroes of the Stormi” ka Blizzard Voice. 

Suurematest mängu mehhaanikat muutvateks asjadeks on uus stealth visual ja muudatused tornidele, mis saavad endale lõpmatu laskemoona. Sellega loodab Blizzard muuta olulisemaks mängu lane faasi. Lisaks vaadatakse veel üle Mercenary Campid ja timerid. 

Neile, kes siiani on arvanud, et nähtavust lahingväljal võiks veidi rohkem olla, Blizzard on teid märganud, uuendusega muudetakse kaamera nurka, nii et ülevaade ümbritsevast muutub veidi paremaks.

Jäta kommentaar:

About Raimo V.

Elupõline mänguhuviline alates 90ndate algusest. Lemmik žanriteks ARPG ja sport. Enamus vabast ajast kulub mängimisele, seda tihti juba uneaja arvelt.

Lisa kommentaar