“Mortal Kombat 11: Ultimate” annab kõik vana ja lisab palju uut!

Netherrealm Studios andis täna teada, et “Mortal Kombat 11” saab viimase uuenduse käimasoleval põlvkonnal, lisades juurde Kombat Pack 2 lisapaki. Sellega naasevad vanad tuttavad karakterid Rain ja Mileena ning külalisena esimest korda antud mänguseerias John Rambo (Stallone tuntud karakter märulifilmist “First Blood”). Sellega muutub nüüd mängu nimi “Mortal Kombat 11: Aftermath” pealt “Mortal Kombat 11: Ultimate” peale.

See pole siiski kõik. Kuna see ilmub 17. november, mis on täpselt see aeg kui ilmuvad ka järgmise konsoolid- Xbox Series X ja Playstation 5-, siis mängule tulevad ka vastavad uuendused. Midagi juurde ostma ei pea – see kõik tuleb tasuta neile, kes juba on mängu endale soetanud. Lisatakse uuendatud visuaalne pool nagu dünaamiline 4K resolutsioon ja väledam laadimiskiirus. Samuti tuleb juurde ka võimalus mängida näiteks PS4 ja PS5 omanikel omavahel läbi generatsioonide. Muidugi tuleb ka veel kosmeetilisi lisasid nagu uued kostüümid.

Kollektsionääridele on ka hea uudis – ilmub ka täiesti uus Collector’s Edition, mis tuleb koos suure Sub-Zero peaga (eelmine oli Scorpioni pea). Eeltellimised algavad 15. oktoobril ning kõik suuremad online e-poed neid Euroopas peaksid ka müüma. Eestis ei oska hetkel öelda, et kas müügile on tulemas.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar