“Mortal Kombat X” seitsmendale põlvkonnale lükati edasi

Juba pikka aega oodatud kuupäev – 02. juuni 2015, ei ole enam kaugel, kuid kindlasti mitte enam ei ole tegemist suurepärase kuupäevaga kõikidele Playstation 3 ja Xbox 360 omanikele, kes ootasid pikkisilmi “Mortal Kombat X” mängu saabumist. Taaskord on mängu saabumise kuupäev edasi lükatud ning seekord lausa aasta viimasele päevale, öeldes sellega lihtsalt seda, et pole teada täpne aeg, millal siis ja kas üldse seitsmes konsoolipõlvkond seda mängu näeb.
14. aprillil ilmusid MKX Playstation 4, PC ja Xbox One versioonid, mis on sellest hetkest alates olnud läbi aegade enim müüdud kaklusmäng ühe aastanumbri sees (ületas “Tekken 5” rekordi) ning liigub suuremate müügirekordite poole. Ainukene mäng, mis 2015 rohkem müünud on “Battlefield: Hardline”, kuid eeldatavalt juuni keskpaigaks ületab müüginumber ka selle mängufrantsiis gigandi tulemuse.
Juba varasemalt tekitas poleemikat esimene edasilükkamine juunisse, sest oli teada Sony ja NetherRealm Studios vastumeelsus Playstation 3 tasuta online mängimise süsteemiga. Tugevalt kardetud seitsmenda põlvkonna väljajäämine hakkab tõeks saama ning tundub, et uue generatsiooni pealetung toimub kiiremini kui oli kardetud.
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar