Need on ilmselt maailma kõige luksuslikumad PS4 jumängupuldid.

Playstation 4 juhtpulte on igasuguseid: erinevat värvi, läbipaistva ja metalset karva korpusega. Kuid need Brikk´i luksuslikult kaunistatud DualShock 4 juhtpuldid on ilmselt kõige kallimad, mida raha eest saab osta: kuldse korpusega ja teemantidega kaunistatud. 

Saadaval on lausa neli erinevat mudelit – Classic, Deluxe, Omni ja Haute. Kõik need maksavad vägagi muljetavaldava summa. Deluxe oma 12 280 eurose hinnasildiga on e-poes kalleim mudel, veidi odavam on Classic (7455 eurot). 

Kui need kaks on mõne nädalaga kohale tellitavad laos olevad tooted, siis Omni ja Haute tuleb juba broneerida spetsiaalselt Brikk´i concierge ehk administraatori kaudu. Kui Omni hinnad ulatuvad olenevalt teemantide hulgast 25 440 euroni ja veelgi rohkemate vääriskividega Omni XR hinnad 37 730 euroni, siis üliluksuslikul Haute mudelil on põhimõtteliselt piiriks vaid taevas. Võid katta kogu puldi teemantidega, kui tahad ja maksta selle eest juba näiteks miljon dollarit ehk 880 tuhat eurot. 

 

Classic-versiooni väärtus on konkreetsem ning kaasa pandav väärismaterjalide hulk ka kitsamalt määratud: see pult sisaldab 18-karaadist kulda, teemantidega (0,25 karaati) kaetud PlayStationi nuppu ja ülejäänud nupud on täiesti tavalised. 

 

Deluxe versioonil on kõik üheksa nuppu 18-karaadise kullaga ja kaetud 2,20-karaadiste teemantidega. Vaid juhtkangid on “tavalised”. 

Selline näeb välja Omni-mudel: 

 

Selliseks aga saab lasta disainida Haute mudeli, kuid siin on mõistagi veel enam võimalusi teemante lisada: 

 

Kõik tellimused saadetakse soliidses metallkohvris, mis vooderdatud sametist sisuga juhtpuldi jaoks. Soovi korral saab ka roosakaskuldses toonis puldi. Kui teemant tundub liiga kallis, võib vahetada selle odavama kalliskivi vastu. Kulla saab samuti asendada mõne vähem kuluka metalliga või koguni veel kallima plaatina vastu. Brikk toodab teisigi üliluksuslikke aksessuaare, millel maailmas nõudlust, näiteks kaetakse kulla ja teemantidega kõrvaklappe, telefone ja kaameraid. 

Allikas: Miterassa.ee

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar