Nõmme Kalju korraldab e-jalgpalli turniirisarja KALJU X CUP!

Kaljust saab esimene jalgpalliklubi Eestis, kes korraldab e-jalgpalliturniiride sarja “KALJU X CUP”.Turniirid saavad toimuma Premium Liiga mängupäeval. Esimene turniir leiab aset 15. juunil 2019 Hiiu Staadionil, kui Nõmme Kalju võõrustab Narva Transi.

Käimasoleval liigahooajal plaanitakse korraldada kolm KALJU X CUP turniiri. KALJU XCUP-i korraldamisega Premium Liiga mängupäeval on eesmärgiks ühendada nii virtuaalsetkui traditsioonilist jalgpallikogukonda. Oluline on seeläbi tutvustada jalgpalli erinevaid tahke ja Nõmme Kalju eSpordi osakonda, mis on alustamas e-jalgpalli treeninggruppide komplekteerimisega. Turniiril hästi silma paistnud osalejad võivad saada võimaluse Nõmme Kalju eSpordi meeskonnas.

„Me oleme väga rõõmsad, et saame turniirisarjaga algust teha,“ ütles Nõmme Kalju eSports meeskonna mängija NKFC_Henry „Loomulikult oleme Markoga kohal turniiri teadustamas ja uusi meeskonnaliikmeid otsimas“.

NKFC_Maroco (Marko), Nõmme Kalju eSports meeskonna teine mängija, lisas: „Oleme väga põnevil, sest saame kohtuda turniiril nii praeguste kui tulevaste fännidega. Kogu turniir annab suurepärase võimaluse üksteist tundma õppida ja arutada selleaastase FIFAmängu muresid ja rõõme. XCup turniiriga avame uue peatüki Nõmme Kalju eSpordi tegemistes“.

KALJU X CUP-il osalejad saavad võistelda PlayStation 4 konsoolidel maailma populaarseimas virtuaaljalgpallimängus FIFA 19. Turniir toimub kahes vanusegrupis: 12-17 aastastele ja 18+ aastastele ning on jaotatud kaheks etapiks. Alagrupiturniir toimub Premium Liiga mängupäeval ja finaalturniir järgnevatel päevadel Hiiu Staadionil.

Finaalturniir kantakse üle Twitch.TV platvormil, kuhu on loodud NKFC eSPORTS kanal. Täpsem info turniiri struktuuri, reglemendi ja registreerimise kohta on leitav:  www.xcup.ee

KALJU X CUP-i peaauhind mõlemas vanusekategoorias on konsool PlayStation 4. “Meil on suur rõõm, et Nõmme Kalju FC on otsustanud luua enda tiiva alla e-spordi meeskonna, ning suur au olla KALJU X CUP-ilPlayStation 4 konsoolidega väljas” ütles PlayStationi Baltimaade regioonijuht Imre Villmann.

Registreerimineturniirile algab teisipäeval, 7. mail kell 14:00 ning toimub kes ees, see sees põhimõttel.Seega on huvilised oodatud kiiresti registreeruma, et tagada endale koht turniiril!Registreerida saab turniiri kodulehel www.xcup.ee.

KALJU X CUP-i juured ulatuvad aastasse 2007, kui esmakordselt Eestis korraldati e-jalgpalliturniir STEREO X CUP kus võisteldi „FIFA 2006 Road To World Cup“ mängus.

KALJU X CUP-i esitleb PlayStation.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar