Playstation 4 ja Musta Reede ostuhullus – kuulujutud ning rekordid!

Videogamers.eu on suur Tiduxi ja Infoscouti fänn, sest need on kohad, kust saab infot müükide ja rekordite kohta enne, kui saab lugeda Sony ametlikke kvartali aruandeid. Tidux Twitter läks punaseks kui “Black Friday” ostuhullus algas. Varasemalt on Tidux oma informatsiooni õigsust tõestanud, seega saame eeldada, et ka seekord on tema informatsioon vettpidav.
Mida uut saime teada?
* Playstation 4 müüs üle miljoni ühiku ainult novembri kuus
* Lisandus enim uusi PSN kontosid, millest oli rohkem ainult Playstation 4 ilmumisel
* PSN tegi uue rekordi kasutajatega, kes korraga olid online
* PSN online müügid tegid uue rekordi
* PSN Plus müük ja uuendamine tegi uue rekordi
Täpsed numbrid selguvad siiski hiljem.
Turu-uuruingute ettevõte Infoscout andis oma viimases blogipostituses välja suurel hulgal andmeid, et millistes kohtades midagi enim müüdi. Lihtsalt huvitava märkusena saab öelda Amazon Fire ja Samsung Tablet müüsid kahepeale kokku samapalju kui Apple’i analoogsed tooted terve selle aasta jooksul, näidates, et Apple’i allakäik ei ole peatunud (allakäik on muidugi hea sõna, sest kasum on endiselt üüratu, lihtsalt turuosa on langenud 22% pealt 14% peale).
Meie jaoks siiski on oluline informatsioon, et Best Buy müüs enim just Playstation 4 konsooli ning täpsemalt “Playstation 4 Nathan Drake Collection Bundle” ning populaarseim mängutootja musta reede hulluse ajal oli 2K Games (seal hulgas 2K Sports).
Allikas: Tidux, Infoscout, Dualshockers
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar