Playstation 4 ületas 40 miljoni piiri.

Sony andis teada SIIN, et on ületanud 40 miljonit müüdud koopiat nende viimasel Playstation 4 konsoolil. Tegemist on kompanii ja ajaloo kiiremini müüva konsooliga, mis alles novembris ületas 30 miljonit müüdud ühikut.
Samuti saame raportist lugeda, et senimaani on Sony müünud kokku 270,9 miljonit PS4 mängu, mille hulgas on ka digitaalsed koopiad.

Kaheksas konsoolide põlvkond on senimaani kõige ühepoolsem võitlus, kus kuues põlvkond märkis Playstation 2 seni kõige ülekaalukamat võitu, siis tundub, et kaheksas põlvkond saab olema ainult Playstation 4 päralt, kui konkurendid midagi ette ei võta.

ps4-logo

Wii U loodab jõuda 20 miljonit müüdud ühikut selle perioodi lõpuks (suvi 2016), kuid amiibode müük ületas 20 miljoni piiri juba eelmise aasta viimases kvartalis. Wii U müük siiski on pidevalt liikumas ülesse poole, kus 2 miljonit ühikut müüdi ainult viimase kahe kuuga (aasta 2015 lõpp).

Xbox One sai Wii U numbritele järele orienteeruvalt eelmise aasta oktoobris ning peaks jõudma 20 miljoni ühikuni kusagil suve alguses. Xbox One konsool alustas väga tugevalt, kuid alates aprill 2014, on konsooli müük iga kvartaliga ainult langenud. Mängude arv, mida Xbox One on müünud, ületas 100 miljonit selle aasta alguses.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar