PS Vita ei suuda PSP ja 3DSi eduga sammu pidada

Verivärske PlayStation Vita on jätkuvalt hädas oma eelkäija PSPga konkureerimisega. Ka veelgi suurema rivaali Nintendo 3DSi müüginumbrid ületavad endiselt PS Vita tulemusi nii riist- kui ka tarkvara osas.
New Media Create andmetel müüdi PS Vita pihukonsoole möödunud nädalal vaid 10 021 ühikut, samal ajal kui eelkäija PSP müüginumber ulatus 18 633-ni. Kõige edukama pihukonsooli kohta hoiab endist viisi 64 017 ühikut müünud Nintendo 3DS, ületades PS Vita tulemusi koguni kuuekordselt. Uuest pihukonsoolist edukam on olnud ka PS3 konsoolid, mida müüdi sel nädalal 27 900.
Tarkvara müügiedetabelis on 20-st kohast kaheksa (kaasa arvatud esikoha) haaranud Nintendo 3DS. Samuti on olnud edukas PSP, omades esikahekümnest lausa viite kohta. Siiski edastab PSPd vana tegija PS3, kelle mänge on tabelis kuus. Üks koht tabelis kuulub ka Nintendo DS-ile. Paraku jääb aga PS Vita mängumaailma tarkvara top 20-st hoopiski välja. Lohutav võib olla fakt, et New Media Create’i statistika ei hõlma PlayStation Networki müügitulemusi.
Millist pihukonsooli eelistad sina? Anna märku kommentaarides!
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar