“Rocket League” on esimene PC-Xbox One cross-play mäng!

cWaqstg

Alates eilsest on kõikidel PC ja Xbox One omanikel, kes “Rocket League” mängida soovivad, võimalus teha seda koos. Kui “Rocket League” oli algusest peale PC ja PS4 vaheline mäng, mis ei ole enam PS4 peal uudis (mitmeid teised mängudi kasutavad seda võimalust), siis Xbox One liitus seltskonnaga alles nüüd.

Tegemist on Microsofti kampaaniaga saada Sony nõusse Xbox One ja Playstation 4 cross-play pakkumisega, kuid seni on olnud Sony ainukene kommentaar, et võib-olla. Siiski teemas olevad inimesed on öelnud, et Sony’il pole mingit põhjust sellise ettepanekuga nõus olla, sest Xbox One on põhiline konkurent ning hetkel kaotamas suurelt. Üks suur Xbox One probleem ongi selles, et mängudel ei ole online keskkonnas piisavalt mängijaid, mis omakorda lükkab eemale ka olemasolevad kasutajad. Playstation 4 mängijate liitmine seltskonnaga oleks võimalus Xbox One konsoole reaalselt ka müüma hakata ning inimestel ehk oleks siis ka rohkem huvi selle masina vastu.

Fännidele, nagu meile, oleks selline PS4 ja XB1 koostöö suurepärane uudis, kuid kardame, et ärilistel põhjustel puudub Sony’il igasugune motiiv seda teha. Microsoft muidugi võiks alati peale maksta…eks näis.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar