“Star Wars Battlefront 2” kogu sisu lahtilukustamine võtab vähemalt 4528 tundi või 2100 dollarit.

Me ei ole väga EA skandaalile keskendunud, sest tahtsime ära oodata kuniks tolm vaibub ning osapooled on saanud enda seisukohti kaitsta. Kõik algas sellest, kui tuli välja, et mängu kangelased on peidetud rahamüüri taha, mida saab vältida hiiglasliku ajakuluga. See on selge strateegia sundimaks inimesi juurde maksma juba niigi kallile mängule, kuhu konsoolidel lisandub ka võrgus mängimise kuutasu. Redditi foorumites tuline arutelu tõmbas ka EA tähelepanu ja vastuse, millest sai Redditi ajaloo enim maha hääletatud vastus (üle 500k vastuhääle).

See omakorda viis situatsioonini, kus paljud mängijad hakkasid eeltellimusi tühistama, mille peale EA eemaldas raha tagastuse võimaluse enda veebilehtedelt. EA maine sai suure tagasilöögi, kuigi see on teemaks olnud juba aastaid, kus isiklikult kirjutasin artikli juba eelmise mängu kohta, et miks seda ei osta.

EA proovis siis enda tegu heastada, lastes kangelaste tasud alla tervelt 75%, kuid samal ajal tugevalt vähendasid teenitud müntide summasid ning panin peale ka maksimaalse summa, mida on võimalik teatud ajaperioodil teenida. See tähendab, et kogu sisu lahtilukustamine võtab 4528 tundi minimaalselt (arvestab, et mängija kasutab enda resrusse võimalikult hästi ning hea õnn on mängija poolel) või tuleb maksta täpselt 2100 dollarit, mis on hullumeelne.

Arvutuskäiku ja selgitusi on võimalik vaadata originaalsest Redditi postitusest.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar