“Street Fighter V” müüs 1,4 miljonit koopiat!

featured-homepage-smoke-1024x520

Capcom avaldas täna hommikul SFV täpsed müüginumbrid. Tulemused löödi kokku Playstation 4 ja PC versioonide peal, nii füüsilised kui ka digitaalsed koopiad. Numbrid löödi lukku 31. märtsi seisuga.

Capcomi eesmärk oli ületada 2 miljonit ühikut, kuid ei lase ennast 600 000 puudu olevast ühikust tagasi lüüa. Capcom on suurepäraselt teadlik mängu probleemidest, mis enamus kestavad veel tänaseni. Suurimaks probleemiks on igasugune sisu puudumine üksikule mängijale, online süsteemis ei olnud viisi kuidas rikkujaid karistada ning kogu komplekt oli rohkem beeta versioon, kui täistoode. Siiski mitte keegi ei laitnud mängimist ennast, ehk kogu sisu tuuma, kuid halvad arvustused ja hinded tegid oma töö väga kiiresti ära.

Yoshinori Ono (mängu produtsent) tunnistas, et Capcom selgelt alahindas üksiku mängija osakaalu ning seda viga nad enam kunagi ei korda. Samuti ütles ausalt, et varajase väljalaske põhjus oli Capcom Pro Tour, mille tõttu ilmus mäng 4 kuud varem, kui oleks pidanud.

Võrdluseks saab öelda, et 1,4 miljonit koopiat on päris hea tulemus. Street Fighter 4 müüs seitsme aastaga kokku 3,4 miljonit koopiat ja oli rohkemat platvormidel.

 

Allikas: capcomi pressiteade

Vaata, kuidas Videogamers.eu proovis SFV

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar