“The Order 1886”: Parim mäng tulistamisfännidele?

Mõne päeva pärast müüki ilmuv tulistamismäng The Order 1886 on nende loojate sõnul parim mäng, mida üks relvavõitluse fänn endale soetada võiks. Suurt tähelepanu on pööratud võimalusele katta ennast kõikvõimalikes võitlustes vastaste vastu ehk lahendada “seisan keset platsi, kuhu peita” probleem.

Kuigi The Order 1886 saab olema ilmselt vaid üksikmängija TPs (Third-Person Shooter), on see Ready At Dawn sõnul parim, mis kunagi selles vallas olnud.

Dana Jan, üks mängu loojatest, kirjutab järgmiselt:”Me oleme väga palju tähelepanu pööranud mängudele selles samas žanris. Paljud meeskonnaliikmed on ise samuti suured tulistamismängude fännid.

Üks põhilisi asju, mis meile teiste samas žanris mängude puhul puudusena silma jäi, on katmine. Kui sa oled keset relvavõistlust “ei kusagil”, katta ennast ei saa, siis see on probleem. On loogiline, et mäng tuleb teha võimalikult realistlikuks – tuleb mõelda reaalselt sellistele olukordadele. Sa ei seisa tühermaal, käed tasus, ega lase ennast tulistada.

Ma arvan, et me pole keegi näinud mängu, mis relvavõitluse reaalsele olukorrale nii palju mõelnud oleks ja selle ka virtuaalmaailmasse tooks. Me tahame mõelda kõigele, mida ühes või teises relvavõitluse olukorras keegi teeks ja tuua seda meie uute mängu. Ja ärme unusta – see kõik näeb suurepärane välja!”

The Order 1886 jõuab PlayStation 4 konsoolidele müügile 20. märtsil 2015.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar