“This War Of Mine” saab lauamängu versiooni

11bit Studios on sellise mängu autor nagu “This War of Mine“, mis väikene, kuid mõjuvalt meeldejääv kogemus. Lühidalt on tegemist looga, kus mängija on osaline pingest, stressist ja hirmust, mis on olla tsiviilisik sõjast rebitud linnas. Kriitikutelt kiita saanud lugu, eriti just teistsuguse perspektiivi eest, on nüüd tegemisel lauamängu versioonina.
This War of Mine” lauamäng on mõeldud kuni kuuele mängijale ning kindlasti sisaldab ka soolo varianti. Mängida saab digitaalsest versioonist tuntud karakteritega ning seista silmitsi sadade uute väljakutsete ning valikutega.
Lauamäng laiendab digitaalse versiooni universumit ning tuleb koos digitaalse äpiga, mis aitab seda kogemust elavdada, kuid põhiline fookus jääb endiselt inimestevahelistele suhetele ning gruppides tehtud otsustele. “This War of Mine” sihib olla äärmiselt ambitsioonikas projekt, sest plaanis on teha mängust INSTANT PLAY, kus ei peaks enne mängima hakkamist reegleid lugema. Ideel on väärtust, sest palgatud on äärmiselt tuntud lauamängude disainerid nagu Michal Oracz (Neuroshima Hex, Earthcore: Shattered Elements) ja Jakub Wisniewski (Dying Light).
Mäng ilmub hetkel veel teadmata ajal 2016 aastal.
Allikas: 11bitstudios.com/blog
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar