TTÜ e-Sport Kevad 2016 tuleb 5000€ suuruse auhinnafondiga!

Täna õhtul avalikustas TTÜ eSport ürituse korraldusmeeskond oma 2016. aasta esimese sündmuse, TTÜ e-Sport Kevad 2016 BYOC (bring your own computer) formaadis lan-party. Kuu esimeses pooles tegi VideoGamers.eu sügisese ürituse peakorraldajaga ka intervjuu, milles saime teada eduka eSpordi võistluse lavatagustest ning enesekindla tooniga tekstist võis mõista, et tulevik on TTÜ e-Spordist huvitatute jaoks veelgi helgem.
TTÜ e-Sport on iga korraga oma kvaliteeti aina paremini tõestanud, tänu millele on sündmus kestnud aastaid: TTÜ e-Sport Kevad 2016 on ürituse sarjas juba 18. LAN!
Erinevalt 6. novembril aset leidnud Tehnikaülikooli võrgupeost toimuvad seekord võistlused ainult Counter-Strike: Global Offensive’is – muidugi peab tunnistama, et CS:GO-s soovib võistelda valdav enamus võrgupidudel osalejatest, ehk korraldajate idee tundub enam kui mõistlik.
Teiste võistlusmängude puudumise teeb tasa Counter-Strike’i 5000€ võidufond, millele võivad lisanduda ka esemelised auhinnad.
Kavast ei ole puudu kohad pealtvaatajatele: üritust korraldavad TTÜ It Teaduskonna Üliõpilasnõukogu liikmed lubavad ka edaspidi pakkuda meelt lahutavaid tegevusi, vähemalt konsoolimängude näol, neile, kes oma arvutiga kohapeal ei võistle.
TTÜ e-Sport Kevad 2016 saab toimuma järgmise aasta 6. mail ning kestab kaks päeva. Seda kõike loomulikult Tallinna Tehnikaülikoolis!
Info piletite kohta juba 2016. aasta alguses. Vaata lisa: http://e-sport.ee
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar