“World of Final Fantasy” sai uued pildid! Galerii ja info.

Playstation 4 ja PS Vita eksklussiivne “World of Final Fantasy” sai eile öösel uued pildid. Square Enix avaldas terve hunniku “nunnusid” pilte mängust, mis peaks minema tagasi Final Fantasy seeria algusaegadesse.

World of Final Fantasy” on JRPG (Jaapani rollimäng), kus mängijad kontrollivad õde-venda Lann ja Reyne, kes seiklevad maailmas nimega Grimoire. See maailm on täis erinevaid tegelasi ja koletisi tuntud Final Fantasy mängudest ning kogu seltskond on esitletud chibi stiilis (Jaapani “eriti väikesed ja nunnud” stiil), kus erandiks on Lann ja Reyne, kes saavad enda soovi korral olla nii chibi kui ka normaalsed. Mäng kasutab klassiklaist ATB System ning Mirage’id on lihtsalt uus sõna “Summon” asemel. Õde ja vend kumbi ei mäleta mitte midagi oma minevikust. Neil on kaasas veider võime (muuta ennast chibiks ja tagasi) ning neid saadab loom Tama.

WorldOfFinalFantasy-4 WorldOfFinalFantasy-5 WorldOfFinalFantasy-6 WorldOfFinalFantasy-7 WorldOfFinalFantasy-8 WorldOfFinalFantasy-9 WorldOfFinalFantasy-10 WorldOfFinalFantasy-11 WorldOfFinalFantasy-12 WorldOfFinalFantasy-13 WorldOfFinalFantasy-14 WorldOfFinalFantasy-15 WorldOfFinalFantasy-16 WorldOfFinalFantasy-17 WorldOfFinalFantasy-18 WorldOfFinalFantasy-19 WorldOfFinalFantasy-20 WorldOfFinalFantasy-21 WorldOfFinalFantasy-22 WorldOfFinalFantasy-23 WorldOfFinalFantasy-24 WorldOfFinalFantasy-25 WorldOfFinalFantasy-26 WorldOfFinalFantasy-27 WorldOfFinalFantasy-28 WorldOfFinalFantasy-29 WorldOfFinalFantasy-30 WorldOfFinalFantasy-31 WorldOfFinalFantasy-32 WorldOfFinalFantasy-33 WorldOfFinalFantasy-34 WorldOfFinalFantasy-35 WorldOfFinalFantasy-36 WorldOfFinalFantasy-37

 

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar