“X-Men” lavastaja Brett Ratner toodab Tetrise sünnist filmi

See uudis on hea koht, kus teha “blockbuster” nalju, kuid teema on tegelikult tõsisem kui esimesel pilgul paistab.
X-Men: The Last Stand” ja “Rush Hour” lavastaja produtseerib täispika filmi, mis räägib Tetrise looja venelase Alexey Pajitnovi elust.
The Hollywood Reporter väidab, et projektiga on liitunud RatPac Entertainment asutaja James Packer ning hetkel on käimas tulised otsingud stsenaristile.
Tetrise lugu on väga eriline ja kindlasti mitte tavaline ning kui hetkel tekkis soov ennast teemaga kurssi viia, siis Youtube’i keskkonnas on olemas BBC dokumentaalfilm nimega “Tetris: From Russia With Love“. Pajitov töötas programmeerijana Nõukogude Liidus aastal 1984 kui tegi valmis selle maailmakuulsa mängu. Kahjuks mees pidi loovutama kõik õigused valitsusele ning esimest korda teenis selle pealt raha alles üheksakümnendate keskel. Muidugi ei läinud need asjad nii kergelt, kuid selles loos on materjali rohkem kui küll, et teha tõeliselt paeluv film.
Kui juba selle mängu lainel oleme, siis võiks vaadata ka sellist dokumentaalfilmi nagu “The Ecstasy of Order: The Tetris Masters“, mis jälgib mitut meistrit selle sõna kõige puhtamas vormis. Mida tähendab meister? Näiteks keegi reaalselt tegemas ära maksimaalsel tasemel nähtamatu Tetrise…all on video ning asi läheb käima 5:10 peal. Naudi.
Allikas: gamesradar.com
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar