“Bloodborne” oli raske mäng? Vaata videot, kuidas NG6+ boss level 4 karakteriga maha võtta

Bloodborne: The Old Hunters” DLC pakub palju uusi väljakutseid, kuid on alati keegi üks mängija, kelle jaoks lihtsalt ei ole olemas midagi võimatut.
Tuntud “Bloodborne” ja “Dark Souls” mängija Dragonsouls, kes on varemgi näidanud ülesse uskumatut reaktsiooni ning järjepidavust, lisas oma Youtube’i kanalile veidikene uskumatuna tunduva video.
Dragonsouls astub videos vastu uue DLC raskemale bossile The Lady Maria of the Astral Clocktower ning tuleb sellest võitlusest vähem kui kolme minutiga võidukalt välja.
Ausalt öeldes, siis juba selle bossi võitmine on tegelikult suur asi ning enamus mängijad tunnevad enda üle uhkust, et viimased neli tundi ja 100 korda sai bossiga jõudu katsutud.
Mida siis täpsemalt Dragonsouls videos teeb? Alistab selle bossi täiesti puhtalt – ei saa kordagi pihta, kuid mis on veel hämmastavam, siis mees mängib New Game + kuuendat ringi ning tema karakter on ainult LEVEL 4. Isegi kõige väiksem puudutus oleks surmav ning tema poolt tuleb teha palju tööd, et bossile viga teha.
Kes veel ei tea, siis iga uus mäng pluss variant, teeb mängu kõvasti raskemaks, kui sellele eelnenud kord. Mäng Sinu jaoks esimesel ringil raske? Noh, temal on juba kuues uus mäng….think about that.
Video mehe saavtusest:
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar