“Borderlands 3” ja kõik mida praeguseks hetkeks on mängu kohta teada.

Värskelt välja kuulutatud “Borderlands 3” on nüüd fakt ja tõenäoliselt mitte mingisugune üllatus. PAX East 2019 sai läbi ning selle raames toimus Gearboxi paneel, kust tuli palju uut ja huvitavat infot. Nüüd võtame selle uue ja paneme kokku juba eelnevaga ning vaatame lähemalt, et mis, millal ja kuidas.

Ilmumise kuupäev ja platvormid

Alustame kõige olulisemast – mängida seda saab alles 13. septembril sellel aastal ning see ilmub Playstation 4, Xbox One ja PC. PC versioon on Epic Store eksklussiiv kuni aprill 2010, millal seda saab soetada ka Steami kaudu. 

Kes on seekordsed Vault Hunterid?

Esimene on silmaklapiga Zane, siis maagiliste kätega Amara, robotite taltsutaja Flak ja kõrgtehnoloogiline sõdur Moze. Tootja kirjeldab neist kahte järgmiselt: nagu teistel Sireenidel on ka Amaral maagilised võimed. Ta on võimeline esile manama mitmeid käsi ning seejärel sooritama erinevaid trikke. Moze kutsub esile suure mecharoboteid, keda on näha ka trailerist. 

Lisaks on tagasi ka juba tuttavad näod – Lilith, Maya, Brick, Mordecai, Zer0 ja Rhys (Tales from the Borderlands). Siis on veel Tiny Tina, Marcus, Ellie, Sir Hammerlock, Claptrap ja Moxxi. Muidugi ka hunnik tuttavaid vaenlased on tagasi. Samuti vihjati mõnele suuremale lõppmängule, mis seletaks ka kõikide tegelaste kokku viimist.

Tegevus ja kurjamid?

Loo põhipahad on Calypso kaksikud. Nad jahivad sireenide võimeid ning neid saadab terve armee erinevaid võimalikke vaenlaseid. Väikene faktilehekene Gearboxilt annab teada, et mängijad saavad avastada maailmu väljaspool Pandorat, kus iga uus on unikaalne nii keskkonna kui vaenlaste poolest. Muidugi lubatakse miljard erinevat relva (jah, miljard) ning tundub, et neid on tõepoolest uskumatult palju. Lubatakse ka relva, mis vaenlaseid nende rünamise juures neid verbaalselt veel lisaks materdab.

Co-op variant ei ole enam samade asjade nimel võistlemine, vaid iga mängija saab ja näeb neid eraldi. Seega mäng läks kõvasti sõbralikumaks. 

Mida veel teada anti?

  • Kokku on neli erinevat versiooni, mis müüki tulevad. Hooaja pääse on samuti olemas.
  • “Borderlands 2” ja “The Pre-Sequel” saavad tasuta 4K uuenduse.
  • Kolmanda osa juures on vahetanud kõik võtmetegijad, kaasaarvatud stsenarist ja põhiline häälnäitleja.
  • 90% firmast on “Borderlands 3” töödega hõivatud.
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar