“Kandagawa Jet Girls”- Märjad, märjad tüdrukud.

Kandagawa Jet Girls
Kandagawa Jet Girls arvustus

Arvustus: “Kandagawa Jet Girls”
Tootja:
Honey ∞ Parade Games
Lavastaja: –
Platvorm:  PlayStation 4 , PC
Ilmumisaeg: 
25. august 2020
Toetaja: Marvelous Europe

Eestlased on läbi aegade tuntud kui mererahvas- oleme ju ümbritsetud pea igast nurgast erinevate vetega ning isegi meie keskmaal võib leida ainult soomülkaid. Kahjuks pole aga veemotosport meie riigis nii kaugele arenenud nagu “Kandagawa Jet Girlsis”, kus animetüdrukud oma skuutritega mööda Tokyo kanaleid ringi rallitavad. “Kandagawa Jet Girls” arvustus üritab teada saada, kas selline sport oleks üldse mõeldav.

Mäng iseenesest on lihtne- sõida lihtsalt stardist finišisse. Rajad on täidetud rampide, erinevate üles korjatavate veepüsside ning kiirust takistavate õhupallidega. Vastaseid on võimalik oma veepüssidega tulistada, sest siin mängus on tegelased tiimidena väljas, kus igat tiimi esindab kaks näitsikut. Üks neist on juht ning teine siis(sõna otseses mõttes) shotgun. Tiime on kokku seitse ning iga tiim on omamoodi lahe. Lisaks baasmängus olevatele tiimidele on võimalik soetada ka lisategelasi “Senran Kagura” frantsiisist, kuna Honey Parade on ju ka selle seeria autor.

Kandagawa Jet Girls
Kandagawa Jet Girls arvustus

Teose narratiiv leiab aset Tokyos, kus tegelikult polegi midagi muud kui sõitvad tüdrukud. Lugusid on palju ning need on ehitatud kui kaklusmängudes leiduvad arkaad-redelid, milles igal tiimil on enda enesekeskne narratiiv ning kõik see kulmineerub ühe viimase peatükiga, kus sõprus võidab kõik jne. Lugu pole midagi märkmisväärset, kuid on täidetud üdini naljakate momentidega(Eriti tiim Unkai Surfers, kus on kaks stereotüüpilist Ameerika otaku-tüüpi idiooti).

Lisaks loole on mängus veel ka läbi võrgu mängitav mitmikmäng ning erinevad minimängud. Mitmikmäng on lihtsalt teiste inimestega rallitamine, pole midagi erilist. Toimib täitsa hästi. Minimängud on aga raha saamiseks, et mängija saaks osta erinevaid kostüüme, aksessuaare ning paadijuppe. Tegemist on ülilõbusate lisategevustega, näiteks trenažööril jooksmine; oma paadi puhastamine; mingisuguse lõpmatu jalakäijate tee puhtaks nühkimine ja aja peale trikitamine. Enesele jäi enim meelde paadipuhastus, kuna seal on tegemist pseudorütmimänguga.

Kandagawa Jet Girls
Kandagawa Jet Girls arvustus

Tuleb ära märkida, et teose muusika on vapustav. Täpselt perfektne muusika, mis tuleks enesele pähe, kui kujutaks ette ülikiiret rallitamist keset suurlinna veekanaleid. Visuaalselt on teos täiesti animemängule aksepteeritav ning seetõttu ei vaja rohkem seletamist.

Kandagawa Jet Girls” on teos, mis kindlasti ei jõua suurtesse massidesse, vaid on pigem selline 20-euro mäng. Tegemist pole millegi märkimisväärsega, kuid kui raha on üle või oled huvitatud rallitamisest animetüdrukutena Tokyo vetes, on tegemist just selle mänguga.

Hinne: 8/10

+ Audiovisuaalselt kena

+ Palju tüdrukuid igale maitsele

+ Tüdrukute ja masinate putitamine oma maitsele

+ Lahedad minimängud

– Mage lugu

– Vähe sisu

Jäta kommentaar:

About Margus Saldre

Twitter- @Fujyno

Lisa kommentaar