Kuldsete kaantega lühijutt ehk “The Order: 1886”

PlayStation Eesti kaasabil sai Videogamers.eu võimaluse läbi mängida eksklusiivselt PS4-le loodud The Order: 1886. Mäng, mis välja näeb kui kuld, on oma mängulisuse poolelt tegelikult üsna kesine.

Nii nagu ütles Toodz, on The Order: 1886 puhul tegu sõna otseses mõttes mängufilmiga. Väga suure osa mängust moodustavad pikad vaheklipid, mida suurepärase graafika tõttu on nauditav vaadata, kuid pärast paari “mängufilmi” juba tüütuks kisub.

TheOrder1886PS4

The Order leiab aset 19. sajandi lõpul Londonis. Mängija tegelaskujuks on rüütel Galahad, kes koos oma kaasrüütlitega võitleb libahuntide vastu. Kasutades erinevaid relvi – nii elementaarsed kui üsnagi erilisi – tuleb Galahadil ja tema meeskonnal vastu astuda kümnete ja kümnete salkade vastu samal ajal ületades takistusi 1886 aasta Inglismaa pealinnas.

Kahjuks mängus eriti suurt vabadust ei ole. Galahadi kaasvõitlejad, keda jälitama pead, teavad täpselt, milliseid takistusi ületada, millisel rõdul keegi on või, millisest uksest järgmisena sisenema peab. Ühed vähesed asjad, mida “omal käel” uurida saab on ajalehed ning relvad, mida mängu jooksul kasutama pead. See on ka kõik.

The Order: 1886 võiks pigem olla tutvustav reklaammäng mõnele filmile kui eksklusiivseks tituleeritud PlayStation 4 ajalooline tulistamismäng.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar