Activison Blizzard lõpetas World of Warcrafti tellijate numbri avaldamise 5,5 miljoni peal

Koos viimase kvartali aruandega tuli ka Blizzardi viimane WoWi mängijate arv – 5,5 miljonit, mis on 100 000 vähem kui kvartal enne seda. Sellega öeldi ka ära, et edaspidi enam ei avalikustata teenuse tellijate numbrit.
Edaspidi räägib Activision ainult tundidest, klikkidest ja muudest viisidest, mis näitaksid, et numbris liiguvad ülesse poole – suunas, mis on sobilik investoritele ning juhatusele. Lisaks on plaan suurendada uute laienduste lisamist ning tuua juurde üllatusi, millest peaks kuulma Blizzcon 2015 üritusel. Laienduste aegadel on mängijate arv ligi kaks korda suurem ning kuna suur osa põhimängijaid on nö “välja kasvanud”, siis laiendused ning uus sisu toob nad ekraanide taha tagasi.
5,5 miljonit tellijat on halb number ainult Blizzardi jaoks, sest teiste MMO mängude jaoks on tegemist suure numbrida. “World of Warcrafti” põhilised konkurendid on “Final Fantasy XIV“, “Guild Wars 2“, “Star Wars: The Old Republic” ja “Elder Scrolls Online“, mille hulgast parimatel on kusagil viie miljoni mängija kandis. Blizzardil siiski muret ei ole, sest “Heartstone“(kaardimängu Thunderstone kloon) on populaarsem kui kunagi varem ning värske “Overwatch” on juba 7 miljonit mängijat kokku kraapinud.
Lõpetuseks lisame juurde World of Warcraft mängijate arvud alates ilmumisest aastal 2004:
Allikas: usgamer.net
Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar