“Beyond Two Souls” Playstation 4 versioon on ilus ja see on ka kõik

Eelmisel nädalal tegime ülevaate Playstation 3 parima graafikaga mängule “Beyond Two Souls“, millest tuli samal päeval välja Playstation 4 uuendatud Full HD versioon. Üks asi on selge – Playstation 4 versioon näeb kõvasti parem välja, kuid kas on ka midagi enamat?
Valgustus, liikumine ja sujuvus on paranenud isegi nii palju, et jätab paljud Playstation 4 mängud selja taha, kuid kõrval protsessina on muutnud näitlejad liikuvateks kujudeks ning isegi veidralt hirmutavaks. Põhilised lisad on võimalus mängida tervet lugu kronoloogilises järjekorras kohe algusest peale ning iga peatüki lõpus on TellTale mängule sarnaselt kokkuvõte mängija valikute võrdlusest teiste mängijatega üle maailma. Lisaks on kaasas DLC, mis on sisult veelgi rohkem teste CIA treeningute ajal.
Mänguliselt mingisuguseid muutuseid ei täheldanud, kuigi liikumine on õrnalt paranenud ning kiirus on suurenenud, sest masin on nüüd võimsam. Iga muu aspekt on täpselt sama, mis oli seda Playstation 3 peal. Uus versioon annab rohkem võimalusi proovida erinevaid valikuid ning näha erinevaid mängu lõppe, mis oli Playstation 3 versioonis pikem ja rohkem väsitavam protsess. Sellega on kõik muudatused ka ära räägitud.
Kindlasti ei tasuks mõelda, et mäng ei ole väärt seda 25 eurost hinda – on täiesti vabalt, vaid lisasid on jäänud väheks, et seda ostu põhjendada. Playstation 3 versioon jookseb samamoodi 1080p ning kannab endas juba samu asju, väljaarvatud peatükkide loetelu, seega oleme veidikene pettunud. Neile, kes ei ole varem “Beyond Two Souls” proovinud, on see imeline võimalus ja “must play” kohustus, lihtsalt ei ole mõtet oodata midagi sellist, mida Playstation 3 omanikud juba kogeda poleks saanud.
Jäta kommentaar:

About Raiko Puust

Raiko on eluaegne videomängur ja maailmas tuntud video- ja lauamängu kollektsionäär. Matemaatik ja endine ehituse peatöövõtja ja/ning projektijuht on täiskohaga rahuvusvaheline meelelahutuse ajakirjanik. Abikaasa ja nelja lapse kõrvale aega leida pole kerge, kuid suurimaks kireks videomängude juures on JRPG ja kaklusmängude žanrid, lauamängude puhul strateegia ja deck-building.

Lisa kommentaar