Arvustus: “Nioh: Bloodshed’s End” lisapeatükk – mida uut see pakub?

Paljude mängurite südamed võitnud “Nioh” on järjekordselt läbi teinud väikse uuenduskuuri. Värskelt ilmunud DLC Bloodshed’s End on kolmas lisapakk ning annab taaskord põhjuse 18. sajandi Jaapanisse naasta.

Suur sõda on läbi saamas, kuid isegi peale viimast suuremat lahingut ja rahulepingut, mis peaks tähistama õnnelikku lõppu, jääb õhk kuidagi rahutuks ning mõni ots lahtiseks. Tegevus jätkub sealt, kus “Defiant Honor” lõppes. “Nioh: Bloodshed’s End” toob tagasi juba mängijale tuttavad karakterid, kelle kõrval uute ja vanade vaenlaste vastu võidelda ning suur sõda lõpetada. Lisaks kolmele uuele põhimissioonile on lisatud ka hulganisti kõrvalmissioone (näiteks võida areenil järjest 100 vastast) ning “The Abyss“, viimane kujutab endast lõputut torni, kus mängija järjest tugevamate vastastega kohtub. Edasi liikumiseks tuleb võita vastava korruse boss. Järgmisele korrusele minekut on aga võimalik lihtsustada, tehes eelnevalt läbi iga korruse juurde käiva, valikulise mini leveli(d), et bossi nõrgendada.

Lõputut torni on võimalik lammutama minna koos kahe sõbraga. Auhinnaks heade tulemuste eest oleks uut tüüpi Defiled nimega varustus, mis iga läbitud korrusega tugevamaks muudetakse. Surma korral jääb mängija esemetest ilma. Huvitavaks teeb asja see, et varustuse täpsed andmed selguvad alles tornist väljudes. Kõigile neile, kes lootsid lisapakist saada ka uut relva valmistab mäng kahjuks pettumuse, sest leppida tuleb ainult uute guardian spirititega ning needki peab välja teenima. Bloodshed’s End tuleb läbida oma olemasoleva parima varustusega (see on raske), seda loomulikult alles siis, kui põhimäng juba lõpetatud on, enne kahjuks juurdepääsu pole.

Uued lisad:

-Uued põhi- ja kõrvalmissioonid.
-Uued Guardian Spirit’id.
-The Abyss.
-Defiled tüüpi varustus.
-Ninja Gaideni fännide rõõmuks annab ka näole Hayabusa klanni esindaja.

Bloodshed’s End on korralik lõpp Nioh loole. Kui keegi juhtub olema antud žanri austaja ja mingil põhjusel veel pole Nioh nimelist teost proovinud, siis kindlasti on praegu hea võimalus seda teha. Digitaalne versioon on Playstationi poes saadaval soodushinnaga. Pange vaim puldiloopimiseks valmis.

DLC maksab 9,99€, hooajapääse on 24,99€.

Jäta kommentaar:

About Priit Kajandi

See "Oppai" särgiga tüüp, kes kaklusmängude turniiridel oma saamatusega silma paistab. Põhihuviks on küll taktikalised rollimängud, kuid alati valmis ka Tekkenis molli saama

Lisa kommentaar