Arvutid mänguritele – mida valida ja kust osta parima hinnaga?

Me ei ole teinud saladust, et Videogamers.eu on suuresti keskendud konsoolimängudele rohkem kui arvutimängude maailmale, kuid see ei tähenda, et see oleks võõras teema või et ise arvutite peal ei mängi. HTC Vive on suur osa virtuaalreaalsusest ning see oli ka viimati üks põhilisi põhjuseid, miks oli vaja uuendada masinat – mängida, lindistada ja striimida samal ajal. Osavamad mehed suudavad alati ise masinaid kokku panna ning teavad täpselt, et mis ja kuidas kokku sobib, et saavutada maksimaalne võimekuks, kuid tavaline mängur, kes lihtsalt soovib saada head ja usaldusväärset masinat koos garantiiga peab otsima mujalt.

Meie jaoks on aeg oluline teema, seega läksime otse Eesti turul oma ala septsialistide juurde – MANGUARVUTID.EE. Kiire ja otsekohene suhtlus, kus küsiti kohe otse, et mida meie soovime ning mille tarbeks peaks arvuti kokku panema. Välimus, võimekus ja tevre komplekt on võimalik enda soovide järgi paika panna, millele lisandub kiire kohale toimetamine, järelmaks soovi korral ning kaks aastat garantiid.

Muidugi pakutakse ka erinevaid nende enda poolt välja mõeldud variante, mille hulgast sobivaid valida, kui pole varem näiteks enda jaoks välja mõelnud, et milline saa arvuti olema peaks. See on hea valik lapsevanematele, kes ei tea lapse soove, kuid tahavad teha näiteks ilusa kingituse võimsa mänguriarvuti näol. Kuna Videogamers.eu on Eesti suurim videomängudega seotud võrgustik, siis loomulikult teeme ka koostööd, mille raames saab hindadest soodust, kui kasutada sooduskoodi VGAMERS-20. Sellega saab kohest hinnaalandust ja pole vahet, kas kasutada ostukorvis läbi veebipoe või seda lihtsalt mainides kui kohapealt ostes, läbi telefoni või emaili kaudu. Kõik võimalikud küsimused, soovid ja pärinud saab suunata gaspar@manguarvutid.ee. Tema oskab ka soovitada, mida enda vajaduste jaoks oleks vaja, seega ei tasu sellist võimalust ignoreerida.

Meie koostöö muidugi ei lõppe sellega – tulevad erinevad loosimängud, kus anname head ja paremat, seega tasub silma peal hoida. Jooksvalt jagame infot, et mis erienvaid pakkumisi neil on tulemas ning ideesid, milleks ja kuidas midagi valida.

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar