“Battlefield 1” ja “Call of Duty: Infinite Warfare” tegid mõlemad huvitavad rekordid.

1-6
Kaks suurimat tulistamismängude frantsiisi avaldasid uute mänge trailerid viie päevase vahega. Activisioni “Call of Duty” on tuntud kui kõige edukam FPS seeria läbi aegade, saab lisa nimega “Infinite Warfare” ja Electronics Artsile kuuluv “Battlefield” seeria uus nimi saab olema “Battlefield 1“.

Mängude vastuvõtt oli ennenägematult erinev. Uus “COD” mäng on saanud äärmiselt tugeva kriitika osaliseks ning tänase seisuga on videost saanud Youtube’is neljas enim dislike saanud video, minnes mööda sellistest “staaridest” nagu Psy – Gangnam Style, Miley Cyrus – Wrecking Ball, olles seega auväärt rekordite hoidja nagu “Enim dislike kogunud videomängu trailer” ja “Enim dislike kogunud trailer“. Palju õnne COD järjekordsete rekordite eest.

Infinte Warfare trailer

Battlefieldi uus mäng tekitas vastupidise reaktsiooni. Selle uudise kirjutamise hetkel on mängul 1,3 miljonit like, millega on tegemist enim meeldimisi saanud videomängu trailer ja trailer üleüldse. Lähim trailer on “Star Wars: Force Awakens“, millel on 660 tuhat meeldimist. DICE on saanud kiituseid imelise traileri eest nii Infity Ward meeskonna poolt, Youtube’i poolt kui ka osadelt Hollywoodi stuudiotelt.

Battlefield 1 trailer

DICE stuudio sai enne enda uue traileri ilmumist veidi negatiivsed tagasisidet, sest tegid maha uut Call of Duty trailerit. Näiteks kirjutasid mehed, et mäng on kole ja näeb välja nagu 10 aastat vana mäng, lisaks tegid maha fakti, et kasutati palju vanu animatsioone, naersid, et lugu on kosmoses ning et trailer näitab ainult CGI klippe. Muidugi ütles produtsent Roland Smedberg, et reedel, kui nende trailer ilmub, internet sulab – ja tal oli õigus! Tänaseks on need säutsud eemaldatud, kuid neid saab lugeda siit – fraghero.com

Veel samal teemal. Nimelt Forbes.com toimetaja Paul Tassi tõi välja, et sellised numbrid ja nii vastandlikult ei saa olla normaalsed.

I started drafting this article yesterday, and by the time I’m going to publish now, both have amassed another 2-300,000 likes/dislikes. Refreshing the page, both are getting about 5-10 a second. This is not normal. 95% of the other videos in these most liked/disliked lists are music videos that people play repeatedly for obvious reasons, and many have taken years to amass their numbers.

I just don’t believe that anyone has the capacity to organize a campaign to massively like/dislike these two trailers on this level. Rather, it has to be some kind of botting push. The only thing that makes me think this might not be the case is that YouTube seems to have no interest stepping in, but if I was Activision, I would certainly want this investigated.

Battlefield-1-720P-Wallpaper

Youtube siiski vaatas seda võimalust ning tuleb välja, et kõik on õige. Tõepoolest inimestele ei meeldi see trailer. Activision päästis veidikene enda olukorda, kui kuulutas välja, et koos uue mänguga tuleb kaasa “Call of Duty 4 Remastered” versioon, mis sai palju positiivset vastukaja….kuniks anti teada, et selle saab ainult koos “Infinity Warfare” eriversiooniga. Ning koheselt suurenes kogu protsessi negatiivne mõju.

Üldine seletus kogu sellele olukorrale on siiski lihtne – Activision taaskord eiras fännide soove, samal ajal kui DICE tegi vastupidist…ning tulemusi me nüüdseks juba teame!

Jäta kommentaar:

Lisa kommentaar